Шахтар з голом Маркоса Антоніо йде далі у Кубку

У матчі 1/8 фіналу Кубку України зустрічалися Чорноморець та Шахтар. Гра проходила на стадіоні Чорноморець в Одесі. Матч завершився перемогою Шахтаря 3:0. Відзначаємо гол 21-річного хавбека Маркоса Антоніо, а також результативні передачі 21-річного Тете та 20-річного Мудрика

Юрій Мороз з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Данила Варакуту, 20-річного захисника Валерія Дубка, 20-річного захисника Крістіана Біловара, 19-річного захисника Дениса Кузика, 19-річного захисника Даніла Скорка, 19-річного хавбека Юрія Тлумака, 19-річного хавбека Максима Брагару, 20-річного хавбека Георгія Цітаішвілі та 19-річного нападника Владислава Ваната. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний хавбек Микола Михайленко, 21-річний захисник Петро Долгов.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Роберто Де Дзербі довірив місце у старті: 21-річному захиснику Вітао, 21-річним хавбекам Тете та Маркосу Антоніо, 21-річному півзахиснику Артему Бондаренку, 19-річному хавбеку Георгію Судакову. У другому таймі у гру увійшов 20-річний хавбек Михайло Мудрик.

Фото shakhtar.com.

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 64-й хвилині Тете прострілив, а Фернандо забив — 0:1. Через вісім хвилин відзначився Маркос Антоніо — 0:2. Крапку у матчі поставив Дентіньо, який забив після асисту Мудрика — 0:3. Шахтар у чвертьфіналі.

Чорноморець — Шахтар — 0:3

Голи: Фернандо (64), Маркос Антоніо (72), Дентіньо (81).

Чорноморець: Варакута — Дубко, Біловар, Кузик, Скорко, Вачіберадзе (Кравченко, 85), Брагару (Долгов, 78), Тлумак, Смирний (Михайленко, 67), Цітаішвілі (Авагімян, 67), Ванат (Бугай, 78).

Шахтар: Пятов — Вітао, Кривцов, Маркос Антоніо, Тете, Бондаренко, Соломон (Мудрик, 70), Судаков, Конопля (Додо, 60), Корнієнко (Ісмаїлі, 60), Фернандо (Дентіньо, 70).

Лотерея Шуранов вилетів з Кубку: Нюрнберг програв Гамбургу