У Криськіва гол і два асисти: Металіст 1925 перемагає з розгромом

У матчі 12-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Металіст 1925 та Інгулець. Відзначаємо появу у стартових складах команд двох гравців, які входить до реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою харків’ян  4:0. Звертаємо увагу на гол та дві результативні передачі 21-річного хавбека Дмитра Криськіва

Валерій Кривенцов з перших хвилин випустив 21-річного хавбека Дмитра Криськіва. У запасі залишився 19-річний захисник Амар Квакіч.

Сергій Лавриненко довірив місце у складі 21-річному нападнику Майклу Гопею. У запасі залишився 21-річний хавбек Іван Головкін.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Вже на другій хвилині міг забивати Криськів, але молодий хавбек з вигідної позиції пробив повз ворота. Загалом, у першому таймі обидві команди створювали нагоди, але з реалізацією були проблеми. Здавалося, що тайм завершиться без голів. Проте, на 44-й хвилині господарі все ж вийшли уперед. Після асисту Криськіва забив Батюшин — 1:0.

На 63-й хвилині харків’яни збільшили свою перевагу. Відзначився Западня — 2:0.  Через три хвилини рахунок став розгромним. Криськів асистував, а Марлісон забив — 3:0. Другий асист у матчі для хавбека молодіжки. На 68-й хвилині у гру увійшов Іван Головкін. На 83-й хвилині після навісу з флангу Криськів розстріляв ворота Гальчука — 4:0. Чудовий матч для Дмитра.

У підсумку, гра завершилася розгромною перемогою Металіста 1925.

Металіст 1925 — Інгулець — 4:0

Голи: Батюшин (44), Западня (63), Марлісон (66), Криськів (83).

Металіст 1925: Сидоренко — Шершень, Ченбай (Коваленко, 86), Западня (Кверквелія, 78), Габелок, Савін (Ременюк, 71), Фабіньо, Протасов, Марлісон (Зубков, 78), Криськів, Батюшин (Голодюк, 71).

Інгулець: Гальчук — Салем, Запорожець, Шарай, Козак (Головкін, 68), Бартуловіч (Шишка, 68), Сітало (Плохотнюк, 68), Асмелаш, Ковальов, Мельничук (Полегенько, 6), Гопей.

Таланти Четверо набрали 100 балів та більше: дуже серйозна конкуренція за звання кращого молодого футболіста України