Заміна спрацювала: 19-річний Літовченко вириває перемогу для Олімпіка

У перенесеному матчі десятого туру Першої ліги зустрічалися Олімпік та ВПК-Агро. Поєдинок завершився перемогою Олімпіка — 1:0. Єдиний м’яч забив 19-річний нападник Максим Літовченко

Тренерський штаб Олімпіка з перших хвилин випустив 19-річного хавбека Жуніора Гбамбла. У другому таймі у гру увійшов Максим Літовченко.

У стартовому складі ВПК-Агро вийшов 21-річний захисник Денис Тарадуда.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Розв’язка наступила в доданий до поєдинку час. І знову джокером для Сергія Литовченка став його 19-річний син. 77-й номер з’явився на полі на 88-й хвилині і цього часу йому вистачило, аби забити. Олімпійці перехопили м’яча в центрі поля і в три дотики доставили його до Літовченка, який ударом в дотик прошив Махновського.

Літовченко (№77) засмучує аграріїв. Фото фейсбук Олімпіка.

Олімпік — ВПК-Агро — 1:0

Гол: Літовченко (90+1).

Олімпік: Шеремета — Новіков, Білий, Карвацький, Дмитренко, Трубочкін, Глущук (Шевченко, 90), Кирієнко (Яловенко, 45), Семчук (Ковбаса, 66), Нене (Літовченко, 88), Прядун.

ВПК-Агро: Махновський — Вісенте, Шевченко, Тарадуда, Пашаєв, Палюх, Де Жезус Даніель, Косовський, Льопа (Наполов, 74), Будняк (Сухар, 88), Яровенко.

Поза грою Жахлива травма: 21-річний лідер Кременя вибув на тривалий термін