Молоді бразильці Реала змушують капітулювати Трубіна й Шахтар

У матчі третього туру групового турніру Ліги чемпіонів зустрічалися Шахтар та Реал. Гра проходила на київському НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у стартових складах команд чотирьох гравців із реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Реала 5:0. Звертаємо увагу на дубль 21-річного нападника Вінісіуса Жуніора, а також гол 20-річного нападника Родріго

Роберто Де Дзербі з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Анатолія Трубіна та 21-річного хавбека Тете.

У запасі залишилися: 21-річний захисник Вітао, 21-річний хавбек Маркос Антоніо, 20-річний хавбек Михайло Мудрик, 19-річний хавбек Георгій Судаков, 20-річний нападник Данило Сікан.

Карло Анчелотті довірив місце у складі:  21-річному нападнику Вінісіусу Жуніору та 20-річному нападнику Родріго.

У запасі залишилися: 20-річний воротар Луіс Лопес, 20-річний захисник Мігель Гутьтьєррес, 21-річний хавбек Антоніо Бланко та 18-річний хавбек Едуардо Кавамінга.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Перший тайм пройшов за тотальної переваги Реала. Роботи у Трубіна було достатньо. Анатолію двічі довелося парирувати удари Крооса, а ще одного разу — постріл Бензема. Проте, на 37-й хвилині молодий голкіпер змушений був капітулювати після того, як Кривцов зрізав м’яча у власні ворота — 0:1. Загалом, у першому таймі у гірників нічого в атаці не виходило. Команди пішли на перерву за переваги іспанців.

Після перерви у гру увійшов Маркос Антоніо. Молодий бразилець вже на першій хвилині свого перебування на полі отримав попередження. На 51-й хвилині іспанці збільшують свою перевагу. Після асисту Модріча забив Вінісіус Жуніор — 0:2. На 56-й хвилині Вінісіус обіграв увесь захист Шахтаря і пробив над Трубіним — 0:3. На 65-й хвилині після асисту Вінісіуса забив інший молодий бразилець Родріго — 0:4. На 67-й хвилині удар Марлоса парирував Куртуа. На 74-й хвилині у гру увійшов Мудрик. На 78-й хвилині у гру увійшов Кавамінга. На 90+1 хвилині крапку у матчі поставив Бензема — 0:5.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Реала.

Шахтар — Реал  — 0:5

Голи: Кривцов (37, автогол), Вінісіус Жуніор (51, 56), Родріго (65), Бензема (90+1).

Шахтар: Трубін — Ісмаїлі (Корнієнко, 75), Кривцов, Марлон, Додо — Майкон, Алан Патрік (Степаненко, 79) — Тете (Марлос, 46), Педріньо, Соломон (Маркос Антоніо, 46) — Фернандо (Мудрик, 74).

Реал: Куртуа — Менді (Марсело, 69), Алаба, Мілітао (Вальєхо, 87), Лукас Васкес — Кроос (Вальверде, 78), Каземіро, Модріч (Кавамінга, 78) — Вінісіус Жуніор, Бензема, Родріго (Асенсіо, 78).

Не втрималися Шахтар U-19 лиш кілька годин очолював групу ЮЛЧ: його посунув Інтер

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)