Юнацька ліга УЄФА: Шахтар у блискавичному стилі обігрує Реал (відео)

У матчі третього туру Юнацької ліги УЄФА зустрічалися Шахтар та Реал. Гра проходила на стадіоні ім. Баннікова у Києві. Поєдинок завершився перемогою Шахтаря — 3:2

У порівнянні з матчем проти Інтера, Оскар Ратулутра зробив одну зміну. Місце у воротах замість Твардовського зайняв Пузанков.

Гості активно розпочали гру і на 10-й хвилині відкрили рахунок.  У дальній кут поклав м’яча Петер — 0:1. На 33-й хвилині гірники зрівняли рахунок. Після навісу Булези забив Глущенко — 1:1.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 41-й хвилині гості знову вийшли уперед. З ударом Петера впорався Пузанков, але першим на добиванні опинився Гонсалес — 1:2. Проте, вже у наступній атаці українці знову відновили паритет. Після асисту Лосенка забив Сігеєв — 2:2. На останній хвилині тайму після асисту Капінуса забив Гулько — 3:2. Неймовірна кінцівка тайму у виконанні гірників.

Фото shakhtar.com.

На 54-й хвилині міг забивати Векленко, але гравцю Шахтаря не вистачило точності. Загалом, у другому таймі гірники повністю контролюють хід матчу. На 72-й хвилині свій момент мав Іглесіас, але його удар парирував Пузанков.

У підсумку, матч завершився перемогою Шахтаря. У гірників після трьох турів шість очок.

Шахтар U-19 — Реал U-19 — 3:2

Голи: Антон Глущенко (33), Кирило Сігеєв (42), Ілля Гулько (45) — Петер (10), Гонсалвес (41).

Шахтар U-19: Пузанков — Капінус, Козік, Фарина, Булеза, Гулько (Плющ, 77), Лосенко (Роспутько, 77), Сігеєв, Глущенко (Гаврилюк, 86), Векленко (Бако, 86), Гончарук (Погорілий, 83).

Реал U-19: Торрес — Ферран Руіс (Вільяр, 60), Каррільо, Лукас (Асенсіо, 60), Петер, Гонсалес, Гонсало (Іглесіас, 46), Обрадор (Муньос, 67), Герреро, Мануель Анхель, Марвел (Феррер, 84).

Хай щастить! Не переможені й без пропущених: Динамо U-19 вирушило до Барселони (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (25%, 56 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (16%, 35 голосов)