Прикарпаття з шикарним голом 21-річного Воробчака переграє Поділля (відео)

У матчі 14-го туру Першої ліги зустрічалися Поділля та Прикарпаття. Поєдинок завершився перемогою Прикарпаття — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного хавбека Назарія Воробчака

Тренерський штаб Поділля з перших хвилин не випустив жодного гравця із реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний хавбек Станіслав Мораренко, 21-річний нападник Владислав Прильопа, 19-річний нападник Станіслав Коваль.

Тренерський штаб Прикарпаття довірив місце у старті: 21-річному хавбеку Назарію Воробчаку, 21-річному захиснику Володимиру Рудюку та 20-річному хавбеку Владиславу Семотюку.

Гості активно почали гру, володіли ініціативою. Перший момент у матчі було створено на 15-й хвилині, коли після удару Воробчака зі штрафного довелося вступати в гру Кучеренку. Після подачі з кутового гості досягли свого. Писко навісив, а Цюцюра ударом головою відправив м’яча до сітки — 0:1.

На 32-й хвилині Воробчак прямим ударом зі штрафного збільшує перевагу Прикарпаття — 0:2. Третій у сезоні забитий м’яч 21-річного хавбека.

Атакує Назарій Воробчак. Фото fc.if.ua.

Забити бодай раз Поділля не змогло. Матч завершився перемогою Прикарпаття.

Поділля — Прикарпаття — 0:2

Голи: Цюцюра (16), Воробчак (32).

Поділля: Кучеренко — Морговський, Воловик, Пернацький, Корохов, Цибульник (Мораренко, 46), Пріхна (Прильопа, 89), Каверін (Островський, 78), Веремієнко, Савошко (Панасенков, 78), Карпенко (Коваль, 78).

Прикарпаття: Новак — Квасний, Матушевський, Лень, Писко, Воробчак (Сікач, 90+4), Семотюк, Цюцюра (Кузьмин, 61), Рудюк (Дитко, 86), Волошинович, Горбаченко (Геник, 80).

Подужали Оболонь із голом 20-річного Мурзи переграє Кремінь

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)