Гол Андрейчука знову приносить Олександрії U-19 нічию у матчі з конкурентом (відео)

В одному з найочікуваніших матчів 11 туру зустрілися команди, що входять до групи лідерів: четверта Ворскла завітала до шостої Олександрії. Повела у рахунку, але пропустила у відповідь ще до перерви

Невеличка перевага полтавчан вже на 19 хвилині перетворилася на гол. Відзначився Есеола, який точно пробив з близької відстані від воріт. Олександрійці відновили статус-кво на 41 хвилині, коли Андрій Андрейчук після чудової передачі з флангу від Владислава Сацевича, чітко пробив низом — 1:1. Він же міг стати автором дубля, коли, після розіграшу стандарту, пробив з близької відстані. Воротар не без проблем кулаком відбив м’яча в бік.

Нагадаємо, що Андрійчук уже «здобував» очки для команди у поточному сезоні: у матчі 1-го туру він забив Зорі (1:1).

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

В перші хвилини другого тайму гра вирівнялася. Було помітно бажання обох команд забити ще. І, схоже, нічия не влаштовувала ні одних, ні  інших. Поступово ініціатива перейшла до олександрійців, які почали контролювати гру і створювати небезпечні моменти, все частіше змушуючи полтавчан закриватися біля власного штрафного майданчика, відзнчає офсайт Олександрії. Запам’ятався чудовий удар на 73 хвилині Дем’яна Чубатого зі стандарту. Але блискуче зіграв кіпер гостей, капітан команди, Ісенко, який витягнув круглого з-під поперечини.

На останніх хвилинах матчу підопічні Віталія Косовського провели декілька небезпечних атак, але рахунок так і залишився незмінним.

Олександрія U-19 — Ворскла U-19 — 1:1

Голи: Андрій Андрейчук (41) — Адерінсола Есеола (19).

Олександрія U-19: Горох — Сацевич, Західний, Самар, Чубатий, Фомба, Ситников (Скибінський, 82), Вівдич, Кавєрін, Базаєв (Радченко, 71), Андрейчук.

Тренер: Олександр Карпов.

Ворскла U-19: Ісенко — Мороховець, Ізотов, Швець (Коновалов, 90+2),  Амількар (Черниш, 46), Крупський, Нестеренко (Бабешко, 46), Хрипчук, Прус, Есеола, Конате.

Тренер: Віталій Косовський.

Після 11 турів чемпіонату Олександрія посідає 6 сходинку турнірної таблиці, маючи в активі 21 очко. Ворскла лишилася четвертою — 24 бали.

Чемпіонат U-19: Динамо треба брати очки у Львові, аби не наздогнала Ворскла

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (25%, 56 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (16%, 35 голосов)