Минай U-19 здобув першу перемогу й утік з передостаннього місця (відео)

Аж в 11-му турі юнацького чемпіонату вибороли першу перемогу юніори Миная. Для цього потрібно було зустрітися з абсолютним аутсайдером

Дебют Миколи Цимбала на посаді головного тренера U-19 вийшов на славу. Постійний пресинг, активне використання флангів, вмілий вихід з оборони в атаку, агресивна гра в атаці. Тому результат поєдинку абсолютно закономірний.

Опонент в цій грі у першому таймі ще пробував чинити спротив і декілька вдалих виходів у фінальну третину поля у них були. Але вони закінчувалися нічим завдяки хорошій грі минайців в обороні. А ось в другій половині у виконанні Десни і подібного не було, відзначає офсайт Миная.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

А ось закарпатці видали яскраву гру. Першим відзначився Іван Станкович: Диянчук знайшов у штрафній передачею Голуба, той п’ятою в дотик запустив Кашперука, а вже той прострілив і Станкович закотив у ворота — 1:0.

Другий гол довелося чекати пів тайму: і під саму перерву забив Голуб: Диянчук ідеальним пасом з 25 метрів знайшов Данила, якого практично ніхто не тримав і головою пробив у ближній — 2:0.

Після перерви минайці не збавили темпу і продовжили тиснути на вже деморалізованого суперника. На 64 хвилині Роман Бодня заробив пенальті і його реалізував Олег Горін, який вперше зіграв за U-19. А на 77 хвилині таки відзначився Диянчук: Станкович подав з кутового і Дмитро прямим ударом забив четвертий.

Минай U-19 — Десна U-19 — 4:0

Голи: Іван Станкович (25), Данило Голуб (45), Олег Горін (64, пенальті), Дмитро Диянчук (77).

Минай U-19: Кемкін — Махінка (Марків, 69), Скиба, Шевчук, Горін, Диянчук (Пастернак, 81), Бодня, Станкович, Кашперук (Рубаненко, 65), Голуб (Дурдас, 65), Лісовенко (Чабан, 65).

Тренер: Микола Цимбал.

Десна U-19: Сидоренко — Хацкевич (Єфименко, 34), Зібницький, Легкобит, Запека, Шейко (Харченко, 46), Коршун, Макаренко, Безгубченко (Кабушка, 63), Ермеідіс (Божок, 46), Пащенко (Шевага, 46).

Тренер: Вадим Мельник.

Після цієї перемоги Минай набрав 5 очок і вискочив на 14 місце, обійшовши Інгулець. У того, щоправда, є матч у запасі, але проти потужного Руху.

Чемпіонат U-19: Динамо треба брати очки у Львові, аби не наздогнала Ворскла

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (25%, 56 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (16%, 35 голосов)