Шахтар з голом Сікана та дублем Тете громить Зорю

У стартовому та водночас центральному матчі 11-го туру УПЛ зустрічалися Шахтар та Зоря. Відзначаємо появу у стартових складах команд п’ятьох гравців із реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Шахтаря — 6:1. Звертаємо увагу на дубль 21-річного Тете та гол 20-річного Данила Сікана

Роберто Де Дзербі з перших хвилин випустив: 20-річного воротаря Анатолія Трубіна й 21-річного хавбека Маркоса Антоніо. Для Анатолія це дебютна поява на полі з серпня. У запасі залишилися: 21-річний захисник Вітао, 21-річний хавбек Тете, 20-річний хавбек Михайло Мудрик, 20-річний нападник Данило Сікан.

Віктор Скрипник довірив місце у складі: 21-річному воротарю Дмитру Мацапурі, 21-річному захиснику Ігорю Снурніцину та 20-річному нападнику Аллахяру Сайядманешу. У запасі залишилися: 18-річний воротар Антон Жилкін, 19-річний нападник Овусу Фрімпонг, 21-річний нападник Даниїл Алефіренко.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 11-й хвилині гірники вийшли уперед. Після помилки Казакова Фернандо вийшов один на один і переграв Мацапуру — 1:0. На 28-й хвилині Педріньо збільшує перевагу Шахтаря — 2:0. На 36-й хвилині рахунок став розгромним. Фернандо вдруге у матчі реалізував вихід один на один — 3:0. Жахлива гра Зорі у захисті. Команди пішли на перерву за тотальної переваги Шахтаря.

Після перерви у гру увійшов Михайло Мудрик. На 55-й хвилині після прострілу із флангу Педріньо влучив у поперечину. На початку другого тайму Зоря намагалася активніше грати в атаці, але до гольових нагод справа не доходила. На 60-й хвилині Мудрик потужним ударом влучив у поперечину. На 63-й хвилині гості все ж забили. Після помилки Бондаря забив Гладкий — 3:1. На 64-й хвилині у гру увійшов Тете.  На 71-й хвилині Марлос віддав, а Тете забив у порожні ворота — 4:1. На 72-й хвилині у гру увійшов Фрімпонг, а на 76-й — Сікан та Вітао. На 80-й хвилині Сікан ударом п’ятою забиває у ворота Мацапури — 5:1. На 90+1 хвилині Тете довів рахунок до непристойного.

Шахтар — Зоря — 6:1

Голи: Фернандо (11, 36), Педріньо (28), Тете (71, 90+1), Сікан (80) — Гладкий (63).

Шахтар: Трубін — Додо, Марлон (Ісмаїлі, 46), Майкон, Маркос Антоніо, Матвієнко (Вітао, 76), Марлос, Алан Патрік (Сікан, 76), Педріньо (Тете, 64), Бондар, Фернандо (Мудрик, 46).

Зоря: Мацапура — Снурніцин, Вернидуб (Імереков 20), Цвек, Назарина (Фаворов, 46), Казаков, Громов (Фрімпонг, 72), Булеца, Гладкий, Аллахяр, Шахаб (Крістіан, 72).

Чемпіонат U-19 Лідер втомився: Шахтар з двома автоголами збірників розбитий Зорею

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)