Верес без молодих гравців програв спаринг Львову

У контрольному матчі зустрічалися дві команди з чемпіонату УПЛ — Верес та Львів. Поєдинок завершився перемогою львів’ян — 2:0

У складі Вереса не було жодного гравця із реєстру Золотого Таланта. ФК Львів свій склад не повідомляв.

До перерви ближчим до забитого голу був Верес. Роман Гончаренко головою пробив повз ворота. А удар Геннадія Пасіча після швидкої контратаки рівнян парирував голкіпер Львова.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

По перерві на полі продовжилася силова боротьба. Її апогеєм стало обопільне вилучення наприкінці поєдинку. І саме після цього Львів зумів забити двічі.

Додамо також, що у цьому матчі за Верес зіграли футболісти, які перебувають у таборі команди на оглядинах. Це захисник Даніель Камі та опорний півзихисник Мануель Мартіч.

Верес — Львів — 0:2

Вилучення: Тимофієнко (77).

Верес: Кичак — С. Шестаков (Солдат, 46), Дані, гравець на перегляді (Мірошник, 68) Гончаренко, Нємчанінов, Дахновський (Є. Пасіч, 46), Кучеров (Полюлях, 46), Мартіч, гравець на перегляді (Петько, 68), Г. Пасіч (Тимофієнко, 46), Гегедош, М. Шестаков (Сергійчук, 46).

Хоч і попустив Юний воротар допоміг Металісту 1925 вирвати нічию у спарингу (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)