Минулими вихідними відбулися матчі шостого туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-16 (футболісти 2006 року народження). До вашої уваги всі результати минулого туру
Група 1
Шосту поспіль перемогу у сезоні здобуло Динамо, яке на виїзді розгромило Волинь — 4:0. Шахтар та ОК ім. Піддубного здобули перемоги, в обох колективів по десять очок.
6 тур
09.10.2021
ОК ім. І. Піддубного (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 2:1
Шахтар (Донецьк) — ДЮСШ ФА Тернопіль — 4:0
Волинь (Луцьк) — Динамо (Київ) — 0:4
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | Динамо (Київ) | 6 | 6 | 0 | 0 | 28—2 | 18 |
2 | Шахтар (Донецьк) | 6 | 3 | 1 | 2 | 13—10 | 10 |
3 | ОК ім. І. Піддубного (Київ) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10—10 | 10 |
4 | ДЮСШ-26 (Київ) | 6 | 2 | 0 | 4 | 5—14 | 6 |
5 | Волинь (Луцьк) | 6 | 1 | 1 | 4 | 3—15 | 4 |
6 | ДЮСШ ФА Тернопіль | 6 | 1 | 1 | 4 | 6—14 | 4 |
7 тур
13.10.2021
ДЮСШ-26 (Київ) — Динамо (Київ)
16.10.2021
Шахтар (Донецьк) — Волинь (Луцьк)
ДЮСШ ФА Тернопіль — ОК ім. І. Піддубного (Київ).
Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant
Група 2
Шосту у сезоні перемогу здобув лідер групи Металіст, який знищив ФА Арсенал — 4:0.
Зміна-Оболонь та ДЮСШ Атлет м’ячів не забивали і команди залишилися на 3 та 4 місцях з однаковою кількістю очок.
6 тур
09.10.2021
Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ Атлет (Київ) — 0:0
ДАФ Дніпро — Барса (Суми) — 2:1
ФА Арсенал (Київ) — Металіст (Харків) — 0:4
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | Металіст (Харків) | 6 | 6 | 0 | 0 | 27—1 | 18 |
2 | ДАФ Дніпро | 6 | 5 | 0 | 1 | 20—4 | 15 |
3 | ДЮСШ Атлет (Київ) | 6 | 2 | 2 | 2 | 14—11 | 8 |
4 | Зміна-Оболонь (Київ) | 6 | 2 | 2 | 2 | 11—11 | 8 |
5 | ФА Арсенал (Київ) | 6 | 0 | 1 | 5 | 5—24 | 1 |
6 | Барса (Суми) | 6 | 0 | 1 | 5 | 4—30 | 1 |
7 тур
16.10.2021
ДЮСШ Атлет (Київ) — Металіст (Харків)
Барса (Суми) — Зміна-Оболонь (Київ)
ДАФ Дніпро — ФА Арсенал (Київ).
Група 3
Відбулися перестановки серед лідерів групи. ДЮФК Чорноморець програв Маріуполю і дозволив супернику наздогнати себе. Загалом, у трьох перших команд по 13 очок після шести турів.
6 тур
09.10.2021
ФК Маріуполь — ДЮФК Чорноморець (Одеса) — 1:0
ДВУФК (Дніпро) — Інтер (Дніпро) — 2:1
10.10.2021
Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 1:5
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ДЮФК Чорноморець (Одеса) | 6 | 4 | 1 | 1 | 16—7 | 13 |
2 | ДЮСШ Металург (Запоріжжя) | 6 | 4 | 1 | 1 | 16—6 | 13 |
3 | ФК Маріуполь | 6 | 4 | 1 | 1 | 8—3 | 13 |
4 | ДВУФК (Дніпро) | 6 | 3 | 1 | 2 | 9—7 | 10 |
5 | Інтер (Дніпро) | 6 | 1 | 0 | 5 | 8—14 | 3 |
6 | Чорноморець (Одеса) | 6 | 0 | 0 | 6 | 2—22 | 0 |
7 тур
16.10.2021
ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)
ДВУФК (Дніпро) — ФК Маріуполь
17.10.2021
Інтер (Дніпро) — Чорноморець (Одеса).
Група 4
Турнірне становище команд після шостого туру не змінилося. УФК-Карпати у випадку перемоги могли обійти Львів і вийти на третє місце, але гра завершилася внічию — 1:1.
6 тур
09.10.2021
ФК Львів — УФК-Карпати (Львів) — 1:1
Мункач (Мукачево) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — 2:0
АФ Рух (Львів) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 6:0
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | АФ Рух (Львів) | 6 | 5 | 1 | 0 | 15—2 | 16 |
2 | Мункач (Мукачево) | 6 | 4 | 1 | 1 | 17—4 | 13 |
3 | ФК Львів | 6 | 2 | 3 | 1 | 9—6 | 9 |
4 | УФК-Карпати (Львів) | 6 | 2 | 2 | 2 | 8—8 | 8 |
5 | СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) | 6 | 1 | 1 | 4 | 3—18 | 4 |
6 | ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) | 6 | 0 | 0 | 6 | 2—16 | 0 |
7 тур
16.10.2021
ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — УФК-Карпати (Львів)
СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Мункач (Мукачево)
АФ Рух (Львів) — ФК Львів.
Еліт ліга U-16: неочікувана поразка Шахтаря, п’яті поспіль перемоги Динамо і Металіста
Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)
- Ілля Забарний (Динамо) (25%, 56 голосов)
- Владислав Ванат (Чорноморець) (16%, 35 голосов)
- Ельдар Кулієв (Минай) (11%, 25 голосов)
- Георгій Судаков (Шахтар) (9%, 21 голосов)
- Максим Брагару (Чорноморець) (9%, 20 голосов)
- Едвард Кобак (Минай) (7%, 15 голосов)
- Марк Мампассі (Маріуполь) (4%, 10 голосов)
- Андрій Фірман (Ювентус U17, Італія) (4%, 10 голосов)
- Кіріл Фесюн (Колос) (4%, 10 голосов)
- Богдан Шубін (Шальке U19, Німеччина) (4%, 8 голосов)
- Ярослав Проценко (Лівий берег, D3) (3%, 6 голосов)
- Богдан Кобзар (Волинь, D2) (1%, 3 голосов)
- Тарас Галас (Мункач, D3) (1%, 2 голосов)
- Олег Лень (Прикарпаття, D2) (1%, 2 голосов)
- Данило Удод (Маріуполь) (1%, 2 голосов)
Всего проголосовало: 116