На замітку головній команді: збірна України U-19 переграє Фінляндію

Щойно збірна України U-19 зіграла свій другий матч у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи-2022, який проходить у Польщі. Підопічні Володимира Єзерського зустрічалися з командою Фінляндії. Матч завершився перемогою України — 2:1

За підсумками жеребкування синьо-жовті потрапили до групи 5, де грають зі збірними Польщі, Фінляндії та Мальти. Турнір у нашій групі проходитиме 6—12 жовтня. Нагадаємо, що у першому матчі наша збірна переграла Мальту — 4:2.

На гру проти фінів Володимир Єзерський зробив три зміни. На полі з’явилися: Удод, Яцик та Горбач.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Відзначимо, що сьогодні надзвичайно важливий день для українського футболу. Юнацька і національна збірні зустрічаються з командами Фінляндії і нас влаштують лише перемоги.

Перший небезпечний момент у матчі був створений на 9-й хвилині, коли з ударом Очеретька впорався голкіпер фінів. Наш суперник відповів своєю нагодою на 16-й хвилині, проте удару Мерілуото не вистачило точності. На 21-й хвилині фіни вийшли уперед. Після подачі Пююхтія з кутового відзначився Ніккі — 0:1. На 36-й хвилині підопічні Єзерського зусиллями Ярмолюка зрівняли рахунок — 1:1. Наприкінці тайму українці додали в активності, але вийти вперед не змогли. Команди пішли на перерву за нічийного результату.

Після перерви у гру увійшов Лосенко. Тренерський штаб нашого суперника замінив голкіпера. На початку другого тайму українці продовжували натиск на суперника, але до гольових нагод справа не доходила. Досить непогано грають підопічні Єзерського, але у завершальній стадії не вистачає гостроти. На 68-й хвилині у гру увійшов Микитишин. На 75-й хвилині українці заробили одинадцятиметровий. Пенальті впевнено реалізував Лосенко — 2:1. На 82-й хвилині у гру увійшов Фарина, а на 87-й — Малиш.

У підсумку, матч завершився перемогою України. Для підопічних Єзерського це друга поспіль перемога.

Україна U-19 — Фінляндія U-19 — 2:1

Голи: Ярмолюк (36), Лосенко (76, пенальті) — Ніккі (21).

Україна U-19: Твардовський — Козік (Малиш, 87), Удод, Мампассі, Булеза — Очеретько, Яцик (Лосенко, 46), Ярмолюк — Волошин (Фарина, 82), Горбач, Шостак (Микитишин, 68).

Фінляндія U-19: Рійхімякі (Хенрікссон, 46) — Тало (Кемппайнен, 46), Петтерссон, Ніккі, Ківікко — Пююхтія, Коскікен, Патут — Сааріківі (Садіку, 85), Мерілуото, Саломаа (Терхо, 46).

Провал Збірна України U-21 у меншості пропустила п’ять від французів

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (25%, 56 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (16%, 35 голосов)