Збірна України U-21 у меншості пропустила п’ять від французів

У матчі третього туру відбору до ЧЄ-2023 (U-21) у групі H зустрічалися збірні Франції та України. Гра пройшла у Бресті, на Франсіс-Ле-Бле. Відзначаємо появу на полі Миколи Кухаревича та Миколи Михайленка. Матч завершився розгромною перемогою французів — 5:0

Руслан Ротань у порівнянні з матчем проти Вірменії зробив дві зміни. Замість Богдана В’юнника на полі з’явилися Микола Кухаревич, а замість Михайла Мудрика — Михайленко.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Перший тайм пройшов за тотальної переваги французів. До 24-ї хвилини Нещерету довелося тричі вступати у гру і парирувати небезпечні удари господарів. На 27-й хвилині наша збірна залишилася у меншості. За грубу гру було вилучено Таловерова. На 33-й хвилині у гру увійшов Валерій Дубко.

Наприкінці тайму французи реалізували чисельну більшість.  На 40-й хвилині Калімуендо-Мюінга потужним ударом буквально прошив Нещерета — 1:0. Через три хвилині красивий удар у дев’ятку вдався Діопу — 2:0. Провальний перший тайм для команди Ротаня.

Гуйрі атакує Михайленка, Желізко не встигає підстрахувати. Фото fff.fr.

Після перерви у гру увійшли: В’юнник та Желізко. На 54-й хвилині рахунок став розгромним. Відзначився Адлі — 3:0. На 59-й хвилині на полі з’явилися Мудрик та Білошевський. На 68-й хвилині французи забили четвертий м’яч. Забив Шеркі, який вийшов на заміну — 4:0. На 80-й хвилині рахунок вже став непристойним. Знову ж таки відзначився Шеркі.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою французів.

Франція U-21 — Україна U-21 — 5:0

Голи: Калімуендо-Мюінг (40), Діоп (43), Адлі (54), Шеркі (68, 80).

Вилучення: Таловеров (27).

Франція U-21: Месльє — Калюлю, Саліба, Бадьяшиль (Баде, 58), Трюффер (Гюсто, 70) — Адлі, А. Тюрам, Какере — Калімуендо-Мюінга (Шо, 58), Гуйрі, Діоп (Шеркі, 58).

Україна U-21: Нещерет — Сич, Батагов, Таловеров, Вівчаренко —Бондаренко — Назаренко (Дубко, 33), Михайленко (Білошевський, 59), Криськів (Желізко, 46), Судаков (Мудрик, 59) — Кухаревич (В’юнник, 46).

Франція набрала 7 очок і посунула нашу команду з першого місця.

Сербія — Франція.

Лідируємо Фінляндія U-19 розбила Польщу й разом з Україною очолила групу (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)