Гірник-Спорт з ефектним голом 20-річного нападника відбирає очки у лідера

У матчі 12-го туру Першої ліги зустрічалися Гірник-Спорт та Металіст. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Гірника-Спорт Єгора Твердохліба

Тренерський штаб Гірника-Спорт з перших хвилин випустив: 21-річного воротаря Георгія Клімова, 21-річного захисника Чуєва Богдана, 21-річного хавбека Мильченка Артема, 21-річного нападника Кожевнікова Олександра, 19-річного хавбека Кулаковського Артема та 20-річного нападника Твердохліба Єгора. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний захисник Дмитро Шинкаренко та  20-річний хавбек Радіон Посєвкін.

Тренерський штаб Металіста з перших хвилин випустив 21-річного захисника Богдана Пороха.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У дебюті гри господарі поля витримали тиск від харків’ян, а потім засмутили лідера, коли Єгор Твердохліб оформив гол-красень. Форвард гірників пройшов кількох суперників після чого дальнім пострілом влучив у дев’ятку воріт Металіста. Голкіпер харків’ян виявися не готовим відбити цей удар — 1:0.

Фото фейсбук Гірника-Спорт.

Для 20-річного нападника це дебютний м’яч у сезоні.

На 72-й хвилині Пейшоту зрівняв рахунок. Матч завершився сенсаційною нічиєю — 1:1. Металіст продовжує лідирувати, а Гірник-Спорт посідає 13 місце.

Гірник-Спорт — Металіст — 1:1

Голи: Твердохліб (35) — Пейшоту (72).

Гірник-Спорт: Клімов — Сафіханов, Цвіренко, Чуєв, Черниш, Сьомка, Мильченко, Кожевніков (Шинкаренко, 90+4), Твердохліб (Яворський, 87), Кулаковський (Паламар, 67), Клебер (Посєвкін, 62).

Металіст: Рибка — Шопін (Демченко, 55), Мізюк, Порох, Горбунов, Сарапій (Романюк, 55), Поступаленко (Ріаскос, 46), Танковський (Ралюченко, 64), Підлепенець (Фомін, 60), Харріс, Пейшоту.

Таланти Кандидати до молодіжки у клубах Першої ліги: дебютний гол Зіня, результативність Панчишина, Кобзаря та Мурзи

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців вересня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Олександр Сирота (Динамо) (18%, 27 голосов)
  • Вікентій Волошин (Десна) (16%, 24 голосов)