Ческе-Будійовіце з 21-річним Таловеровим здобуває впевнену перемогу

У матчі десятого туру Першої ліги Чехії зустрічалися Ческе-Будійовіце та Пардубіце. Матч завершився перемогою Ческе-Будійовіце — 3:1. 21-річний захисник Максим Таловером відіграв весь матч

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце з перших хвилин випустив 21-річного захисника молодіжної збірної України Максима Таловерова.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Відкрили рахунок у матчі гості. На 21-й хвилині відзначився Севл — 0:1. На 26-й хвилині Ван Бюрен, а ще до перерви Гора вивів Ческе-Будійовіце уперед. Крапку у матчі на 53-й хвилині поставив Бассі — 3:1.

Таким чином, команда українця з 13-ма очками посідає сьоме місце.

Ческе-Будійовіце — Пардубіце — 3:1

Голи: Ван Бюрен (26), Гора (42), Бассі (53) — Севл (21).

Ческе-Будійовіце: Ворел  — Сладкі, Кралік, Таловеров, Новак, Яворек, Хеллебранд (Вайс, 66), Ван Бюрен, Гора, Мршіч (Міхалік, 66), Бассі (Шкода, 86).

Наші за кордоном Валмієра з українцями у складі розбила Даугаву на її полі (відео)