Валмієра з двома українцями програла у півфіналі Кубку Латвії

У матчі півфіналу Кубку Латвії зустрічалися Лієпая та Валмієра. Гра завершилася перемогою Лієпаї — 2:0. 20-річний український захисник Роман Якуба та 20-річний хавбек Іван Желізко відіграли весь матч

Тренерський штаб Валмієри з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Романа Якубу, 20-річного хавбека Івана Желізка, 19-річного захисника Віктора Александрова, 21-річного хавбека Дайсуку Йокоту, 19-річного нападника Раймондса Кролліса.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 58-й хвилині Шіміч вивів господарів вперед. Через десять хвилин Кігурс встановив остаточний результат зустрічі — 2:0.

Молоді українці у цій грі отримали попередження.

Желізко й Валмєра програли… Фото фейсбук Валмієри.

Лієпая — Валмієра — 2:0

Голи: Шіміч (58), Кігурс (68).

Валмієра: Матревічс — Кролліс, Александров (Тейшейра, 69), Якуба, Желізко, Йокота, Фалл, Мурата, Пункулс (Ндойє, 64), Тонішевс, Соу (Мена, 69).

Євро-2023 (U-21): проти Фарер зіграємо у Запоріжжі