Перша ліга U-19: феєричні матчі у Івано-Франківську та Києві

Пройшли матчі четвертого туру Першої ліги ДЮФЛУ серед команд U-19. Проект Золотий Талант розповідає про результат туру. Відзначаємо нищівну перемогу ДЮФК Атлетик над ДЮФК Олімпік — 10:0

Група 1

У Щасливому зустрічалися два лідери чемпіонату — перший у таблиці Любомир приїхав в гості до Арсенала, який йшов перед цим туром на другому місці. Гра була рівною, і в підсумку переможця виявити не вдалося — 1:1.

У кінцівці першого тайму помилка захисників Арсенала призвела до голу. Невдало винесли м’яча зі штрафної в простій ситуації, перехоплення і точний удар від Овчаренка. Однак у другому таймі Смажелюк відновив паритет — Руденко виконав подачу від кутового, а Смажелюк на ближній стійці класно зіграв головою.

Фото фейсбук Арсенала.

Нічия, яка відкинула команду Артема Криворучка на п’яте місце в таблиці.

Відзначаємо розгромні перемоги: КДЮСШ-15 на КДЮСШ Чемпіон — 4:0, а також СДЮСШОР Полісся над Нікою — 7:0.

У найбільш напруженому та видовищному матчі туру ДЮСШ-26 переграла ДЮСШ-1 — 4:3.

У ще одному матчі Центр спорту Фаворит здолав Зміну-Оболонь — 2:1. Для колективу із Борисполя це дебютна звитяга у сезоні.

Група 2

Після чотирьох турів по дев’ять залікових пунктів мають три команди: Ворскла, ДЮСШ-1-Кривбас-84 та ДЮСШ ФА Кривбас.

У найбільш інтригуючому протистоянні туру ДЮСШ-1-Кривбас-84 на виїзді переграла Ворсклу — 2:1.

Коледж ім. С. Бубки на виїзді здолав Авангард — 1:0.

ХФКС не залишив шансів ДЮСШ ім. Горпинка — 3:1.

Відзначаємо мінімальну перемогу ДЮСШ ФА Кривбас над Майстрами м’яча — 1:0. Ключовий епізод стався на 58-й хвилині. Під час чергової атаки червоно-білих на 58 хвилині жорстко у відборі зіграв захисник харків’ян, в результаті чого  капітан Данило Панов отримав травму та не зміг продовжити гру, й замість нього на полі за U-19 дебютував новачок Ігор Гаврилиця. Й саме він в середині тайму в боротьбі віддав гольову передачу Дмитру Чернушкіну. Рахунок на табло 1:0.

Фото ФК Кривбас.

СК Краматорськ без проблем переграв Барсу — 3:1. За Краматорськ забивали: Максим Заровній та Владислав Заварза (двічі).

Фото фейсбук Краматорська.

4 тур

СК Краматорськ (Краматорськ) — Барса (Суми) — 3:1

ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) — Майстер м’яча (Харків) — 1:0 (відео)

Ворскла (Полтава) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 1:2 (відео)

Група 3

Вперше у сезоні втратили залікові пункти гравці СК Хаджибей. Колектив із Усатового зіграв унічию з ХФК Пенуел — 1:1.

Цією осічкою конкурента скористалися гравці ДЮФК Чорноморець, які розгромили ДЮСШ Херсон — 4:0.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Просто знищили свого суперника футболісти ДЮФК Атлетик, які забили аж 10 (!) м’ячів у ворота ДЮФК Олімпік — 10:0.

У ще одному матчі групи СК Дніпро переграв Зірку — 2:1.

4 тур

ХФК Пенуел (Кривий Ріг) — СК Хаджибей (Усатове) — 1:1

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Херсон — 4:0

ДЮФК Атлетик (Одеса) — ДЮФК Олімпік (Кропивницький) — 10:0

Зірка (Кропивницький) — СК Дніпро (Черкаси) — 1:2 (відео)

Група 4

Свою четверту у сезоні перемогу здобув лідер групи ФК Куликів. У домашньому матчі він знищив ФК Угорники — 7:1.

У неймовірному поєдинку ФА Прикарпаття перемогла ФСК Кристал — 5:4.

Поділля у виїзному матчі не залишило шансів Галичині — 5:2.

У ще одному матчі групи КЗ ДЮСШ Буковина переграла ФСК Чернівці — 1:0. У першому таймі підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу створили, принаймні, 5 (!) небезпечних моментів біля воріт гостей. Зокрема, свої нагоди не використали Артем Почтар та Іван Оробець. На удари господарів поля реагував голкіпер ФСК Чернівці Микита Чоботар, також гравцям Буковини забракло влучності.

Фото фейсбук Буковини.

У другій половині зустрічі господарі поля продовжили втрачати непогані нагоди для того, щоби таки вразити ворота суперника. Не змогли забити ті ж Артем Почтар та Іван Оробець, а також Олександр Таневський.

Зрештою, підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу забили переможний гол. М’яч у ворота гостей головою переправив Олександр Івасюк, який вийшов на заміну. Представники КЗ ДЮСШ Буковина U-19 святкували першу домашню перемогу у сезоні.