16-річний дебютант приносить Мункачу перемогу у матчі з Рубіконом

У матчі одинадцятого туру групи А Другої ліги зустрічалися Рубікон та Мункач. Матч завершився перемогою закарпатців — 1:0. Переможний м’яч забив 16-річний нападник Олександр Пищур, який у цьому матчі дебютував на професіональному рівні

Тренерський штаб Рубікону з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Володимира Коломійця, 20-річного захисника Владислава Леонова, 20-річного Артема Махоніна, 21-річного захисника Василя Матвіїшина, 21-річного Давиденка Даніїла. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний хавбек Владислав Зоренко, 19-річний Артем Уманець.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Тренерський штаб Мункача з перших хвилин випустив: 19-річного нападника Даниїла Волкова, 17-річного хавбека Тараса Галаса, 20-річного хавбека Степана Григоращака, 19-річного хавбека Віталія Дубілея, 20-річних хавбеків Луціва Петра та Луціва Василя, 19-річного хавбека Сергія Стеня, 16-річного нападника Олександра Пищура, 21-річного нападника Любомира Степанчука. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний хавбек Вадим Лучка, 18-річний захисник Дмитро Добранський, 20-річний хавбек Мирослав Бундаш.

На 61-й хвилині господарі залишилися у меншості. Другу жовту отримав Олег Луценко. Через чотири хвилини гості реалізували свою чисельну більшість. Після подачі Грицака забив 16-річний нападник Олександр Пищур. Відзначимо, що для Олександра це був дебютний матч.