Ібрагімовіч не допоміг: Динамо U-19 із дублем Діалло знищує Баварію

У матчі другого туру Юнацької ліги УЄФА зустрічалися Баварія та Динамо. Гра проходила на Арені Мюнхен. Поєдинок завершився розгромною перемогою української команди — 4:0

Ігор Костюк стартовим складом не здивував і випустив перевірених бійців.

Кияни активно розпочали гру, але підопічних Костюка підводила реалізація. Досягнули свого українці на 33-й хвилині. Після подачі Царенка забив Діалло — 0:1. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей. Дуже якісний тайм у виконанні українців.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 57-й хвилині кияни збільшують свою перевагу. Діалло на швидкості увірвався до штрафної та пробив у кут — 0:2. Дубль для сенегальця. Вже через дві хвилини рахунок став розгромним. Після прострілу Царенка відзначився Волошин — 0:3. На 85-й хвилині рахунок став непристойним. Відзначився Скрипник, який вийшов на заміну.

Фото фейсбук Динамо.

Матч завершився розгромною перемогою Динамо. Для киян це друга поспіль перемога.

Баварія U-19 — Динамо U-19 — 0:4

Голи: Діалло (33, 57), Волошин (59), Скрипник (85).

Баварія U-19: Хюльсманн — Саліхаміджич (Ібрагімовіч, 58), Лоуренс, Янітжек, Херольд — Ваннер, Денк (Веніг, 58), Павловіч — Саньянг, Копадо (Мамедова, 70), Кабадаї (Айтамер, 75).

Динамо U-19: Нещерет — Вівчаренко (Слесар, 87), Дячук, Боль, Бенедюк — Бражко, Царенко (Скрипник, 77), Яцик, Волошин (Мельниченко, 86), Діалло (Малиш, 73) — Попов (Горбач, 77).

ЮЛЧ: Шахтар після двох турів тільки третій