Оболонь із дублем 21-річного Мурзи громить Полісся

У матчі десятого туру Першої ліги зустрічалися Полісся та Оболонь. Поєдинок завершився перемогою киян — 4:1. Відзначаємо дубль 21-річного хавбека Артура Мурзи

У складі Полісся не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Валерій Іващенко довірив місце у старті 21-річному хавбеку Артуру Мурзі. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Алекс Чідомере.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Вже на 12-й хвилині гості заробили одинадцятиметровий. Майданевич прострілював, і м’яч потрапив у руку Терехова. Пенальті без проблем реалізував Мурза — 0:1.

На 48-й хвилині Оболонь збільшила свою перевагу. Черній віддав розкіфшну передачу, а Мурза обіграв голкіпера і вразив порожні ворота — 0:2. Дубль для молодого хавбека. На 53-й хвилині господарі скорочують відставання в рахунку. Після чудового асиста Шастала відзначився Козак — 1:2.

На 79-й хвилині Олексій Лобов скористався помилкою захисників і переграв Махарадзе — 1:3. На 88-й хвилині рахунок став розгромним. Лобов з лінії штрафного поцілив у кут воріт Махарадзе — 1:4.

Полісся — Оболонь — 1:4

Голи: Козак (53) — Мурза (13, пенальті, 48), Лобов (79, 88).

Полісся: Махарадзе — Сахневич, Швець, Терехов, Шаповал, Бабенко, Козак (Глагола, 78), Чайковський, Грицук, Шастал, Морозко (Андрущенко, 61).

Оболонь: Литвиненко — Осман (Олійник, 90), Лук’янчук, Бородай, Безуглий, Лобов, Матяж, Мединський (Слободян, 86), Майданевич (Щебетун, 46), Мурза (Прокопенко, 75), Черній (Чідомере, 66).

Перша ліга: досягнення молодих футболістів на початку сезону