20-річний Кухаревич матчем проти Брюгге дебютував за Левен (відео)

У матчі третього туру Вищої ліги Бельгії зустрічалися Брюгге та Левен. Поєдинок завершився результативною нічиєю — 1:1. 20-річний нападник Микола Кухаревич повернувся після травми і відіграв 56 хвилин

Тренерський штаб Левена довірив місце у стартовому складі 20-річному нападнику Миколі Кухаревичу. Для українця це дебют за Левен. Попередні матчі молодий легіонер пропустив через травму.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 42-й хвилині 20-річний захисник Левена Дженк Озкаджар вивів гостей уперед. Проте, на 77-й хвилині Клінтон Мата зрівняв рахунок. Матч завершився результативною нічиєю.