Динамо U-19 з хет-триком 18-річного Попова громить Олександрію (відео)

У матчі восьмого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо та Олександрія. Гра проходила у Києві, на стадіоні ім. Динамо. Матч завершився розгромною перемогою Динамо — 7:1

Кияни надзвичайно потужно розпочали гру і вже на третій хвилині вели у рахунку у два м’ячі. На другій хвилині забив Шулянський, а буквально у наступній атаці Відзначився Попов — 2:0. На дев’ятій хвилині Кіріл забив свій другий м’яч у матчі і довів рахунок до розгромного.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 17-й хвилині Мустафаєв скоротив відставання Олександрії — 3:1. Проте, останнє слово у таймі все ж було за киянами. Крапку у першій половині зустрічі поставив Діалло — 4:1.

Діалло й Царенко святкують. Фото fcdynamo.com.

У другому таймі продовжилося побиття Олександрії. Кияни забили ще три м’ячі у ворота гостей. Відзначилися: Попов, Діалло та Горбач. Таким чином, Попов оформив хет-трик, а Діалло — дубль. Матч завершився розгромною перемогою підопічних Костюка.

Динамо U-19 — Олександрія U-19 — 7:1

Голи: Артем Шулянський (2), Кіріл Попов (3, 9, 58), Самба Діалло (40, 71), Ігор Горбач (78) — Еміль Мустафаєв (17).

Динамо U-19: Нещерет — Вівчаренко (Малиш, 65), Боль, Яцик, Попов (Горбач, 73), Бенедюк, Царенко (Скрипник, 73), Дячук, Бражко (Мельніченко, 79), Діалло, Шулянський (Блізніченко, 65).

Тренер: Ігор Костюк.

Олександрія U-19: Горох — Сацевич (Романенко, 46), Фомба (Західний, 69), Самар, Чубатий, Волковицький, Панченко (Ситников, 63), Мустафаєв, Вівдич, Базаєв (Дудник, 46; Трофимчук, 71), Андрейчук.

Тренер: Олександр Карпов.

Чемпіонат U-19: чи вистачить динамівців після Бенфіки ще й на Олександрію?

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)