Перша ліга U-19: впевнений старт Любомира та ФК Куликів

Зіграно матчі другого туру чемпіонату U-19 серед команд Першої ліги. Проект Золотий Талант знайомить з результатами туру і розповідає про найцікавіші поєдинки. Звертаємо увагу на розгромну перемогу Любомира над Нікою — 7:2, а також звитягу ФК Куликів над Кристалом — 6:0

Група 1

З двох перемог розпочали сезон гравці Любомира. У другому турі команда із смт Ставище розгромила столичну Ніку — 7:2. Для киян це перша у сезоні поразка.

Зміна-Оболонь та СДЮСШОР Полісся переможця не виявили — 2:2.

У матчі ДЮСШ-1 Київ та КДЮСШ Чемпіон також було зафіксовано нічию — 1:1.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

ДЮСШ-26 у гостьовому матчі переграла Центр Спорту Фаворит — 3:1. Для киян це перша у сезоні перемога.

У ще одному матчі групи ФА Арсенал переграла КДЮСШ-15 — 4:2. За Арсенал забивали: Руденко, Пазинич, Білоус, Венгер. У складі КДЮСШ-15 відзначилися: Семенко й Доніч з пенальті.

2 тур

Центр Спорту Фаворит (Бориспіль) — ДЮСШ-26 Київ — 1:3

КДЮСШ-15 Київ — ФА Арсенал (Київ) — 2:4

Ніка (Київ) — Любомир (Ставище) — 2:7

Зміна-Оболонь (Київ) — СДЮСШОР Полісся (Житомир) — 2:2

ДЮСШ-1 Київ — КДЮСШ Чемпіон (Київ) — 1:1 (відео)

Група 2

З двох перемог розпочали сезон гравці ДЮСШ ФА Кривбас. Команда із Кривого Рогу не залишила шансів Краматорську — 4:1. За криворіжців забивали: Данило Панов, Дмитро Чудак, Єгор Меленівський, Денис Шевченко. У складі СК Краматорськ відзначився Владислав Заварза.

Фото фейсбук Краматорська.

Авангард та Барса у результативному матчі переможця не виявили — 2:2.

Ще одна команда із Кривого Рогу святкувала перемогу у другому турі. ДЮСШ-1-Кривбас-84 вдома переграла ДЮСШ ім. Горпинка — 3:2.

У харківському дербі ХФКС виявився сильнішим за Майстрів м’яча — 1:0.

У ще одному матчі групи Ворскла розгромила Коледж ім. С. Бубки — 4:0. У полтавчан після двох турів максимальний результат.

2 тур

Авангард (Лозова) — Барса (Суми) — 2:2

ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — ДЮСШ ім. Горпинка (Полтава) — 3:2

Краматорськ — ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) — 1:4 (відео)

ХФКС (Харків) — Майстер м’яча (Харків) — 1:0

Ворскла (Полтава) — Коледж ім. С. Бубки (Бахмут) — 4:0 (відео)

Група 3

Із двох перемог розпочав сезон СК Хаджибей. Колектив із села Усатове на виїзді мінімально переграв ДЮФК Атлетик — 0:1.

ДЮСШ Херсон у блискучому стилі розгромила ДЮФК Олімпік — 5:2.

ДЮФК Чорноморець та кропивницька Зірка переможця не виявили — 2:2.

ХФК Пенуел та СК Дніпро м’ячів не забивали.

2 тур

ДЮФК Атлетик (Одеса) — СК Хаджибей (с. Усатове) — 0:1 (відео)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — Зірка (Кропивницький) — 2:2 (1 тайм, 2 тайм)

ХФК Пенуел (Кривий Ріг) — СК Дніпро (Черкаси) — 0:0

ДЮФК Олімпік Кропивницький (Кропивницький) — ДЮСШ Херсон (Херсон) — 2:5

Група 4

Блискуче розпочав сезон ФК Куликів. Команда розгромила ФСК Кристал — 6:0. Це вже друга поспіль перемога, яка дозволила команді очолити групу.

Галичина не залишила жодних шансів ФК Угорники — 5:1.

Поділля у домашньому матчі переграло ФСК Чернівці — 3:1. За Поділля забивали: Гулевський, Кучеренко, Нагорняк. У складі гостей забив Чорней з пенальті.

У ще одному матчі туру КЗ ДЮСШ Буковина та Прикарпаття розписали мирову — 1:1. Уже до 17 хвилини гри підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу створили чотири небезпечних моменти біля воріт гостей. Двічі не зміг влучити Олександр Божескул. На 15 хвилині гри на удар новачка буковинської команди Богдана Столощука зреагував воротар Прикарпаття Андрій Бобинець. Через дві хвилини забарився з ударом Артем Почтар.

На початку другого тайму небезпечно пробивав зі штрафного Богдан Столощук. Ударові Богдана трохи забракло влучності. На 56 хвилині гри господарі поля таки організували результативну атаку. Відзначився той же Богдан Столощук. Через 14 хвилин у ворота буковинської команди призначили пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував Павло Михальчук. До фінального свистка арбітра могли відзначитися Богдан Столощук та Артем Почтар, однак матч завершився з нічийним рахунком.

2 тур

Галичина (Львів) —  Угорники (Угорники) — 5:1

Поділля (Хмельницький) —  ФСК Чернівці — 3:1 (відео)

ФК Куликів (Куликів)  —  ФСК Кристал (Чортків) — 6:0

КЗ ДЮСШ Буковина (Чернівці) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 1:1

Забивала Клуб Другої ліги підписав 16-річного голеадора

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)