Минай та Чорноморець з голами молодих розписали мирову: 21-річний Байдал вперше забив в УПЛ

У стартовому на сьогодні матчі сьомого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Минай та Чорноморець. Відзначаємо появу у стартових складах команд шістьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Звертаємо увагу на забиті м’ячі 21-річного хавбека Ужгорода Антона Байдала та 19-річного нападника Чорноморця Владислава Ваната

Василь Кобін довірив місце у складі 21-річному хавбеку Антону Байдалу. У запасі залишилися: 21-річний захисник Олег Горін, 20-річний хавбек Роман Бодня, 19-річний нападник Едвард Кобак.

Юрій Мороз з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Валерія Дубка, 20-річного хавбека Миколу Михайленка, 20-річного Георгія Цітаішвілі, 19-річного нападника Владислава Ваната та 21-річного нападника Євгенія Ісаєнка.

У запасі залишилися: 19-річний воротар Данило Варакута, 20-річний захисник Крістіан Біловар, 19-річний захисник Даніл Скорко, 21-річний нападник Даниїл Сухоручко, 19-річний захисник Юрій Тлумак та 19-річний хавбек Максим Брагару.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На четвертій хвилині міг забивати Коваленко, але гравець Миная влучив у стійку. Через 15 хвилин свою нагоди мали гості, коли Кучер парирував удар Кравченка. На 35-й хвилині блискучу нагоду мав Ванат, але удар Владислава парирував голкіпер. На 41-й хвилині Вантух збив Вишневського і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Байдал — 1:0. Для молодого хавбека це дебютний м’яч в УПЛ. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги господарів.

Після перерви у гру увійшов Горін. На 53-й хвилині Вишневський збільшив перевагу Миная — 2:0. Проте, вже через чотири хвилини Ванат переграв Кучера і скоротив відставання у рахунку — 2:1. На 60-й хвилині у гру увійшли Брагару та Тлумак. На 64-й хвилині гості зрівнюють рахунок.  Відзначився Авагімян — 2:2. На 66-й хвилині у гру увійшов Кобак. На 88-й хвилині на полі з’явився Скорко.

У підсумку, гра завершилася результативною нічиєю. У Миная шість очок, у Чорноморця — п’ять.

Минай — Чорноморець — 2:2

Голи: Байдал (41, пенальті), Вишневський (53) — Ванат (57), Авагімян (64).

Минай: Кучер — Лиховидько, Векляк, Книш (Гончар, 31), Хахльов, Байдал (Багайоко, 90), Синьогуб, Вишневський (Селезньов, 66), Коваленко (Горін, 46), Петрусенко, Месхі (Кобак, 66).

Чорноморець: Кучерук — Кадірі (Тлумак, 60), Дубко, Вантух, Путря (Скорко, 88), Михайленко, Кравченко, Авагімян (Вачіберадзе, 88), Цітаішвілі, Ісаєнко (Брагару, 60), Ванат (Бугай, 77).

Чемпіонат U-19 Минай створював моменти, та пробити кіпера Чорноморця не зумів (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)