Шахтар із голом 20-річного Траоре переграє Дніпро-1

У матчі сьомого туру чемпіонату України зустрічалися Шахтар та Дніпро-1. Гра проходила у Києві, на НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у складі Шахтаря двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Шахтаря — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Лассіни Траоре

Роберто Де Дзербі з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Вітао та 21-річного хавбека Тете. У запасі залишилися: 19-річний хавбек Георгій Судаков, 21-річний хавбек Маркос Антоніо, 20-річний хавбек Михайло Мудрик  та 20-річний нападник Лассіна Траоре.

У складі Дніпра-1 не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 17-річний хавбек Єгор Ярмолюк, 19-річний хавбек Арсеній Батагов, 21-річний хавбек Олександр Назаренко.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Гірники активно розпочали гру і на 15-й хвилині повели, прицільного удару завдав Фернандо — 1:0. У гостей були нагода для того, щоб зрівняти рахунок, але Довбик влучив у стійку. Загалом, після забитого м’яча гравці Шахтаря віддали ініціативу. Перший тайм завершився за мінімальної переваги Шахтаря.

На 58-й хвилині міг забивати Когут, але його удар парирував Пятов. На 63-й хвилині у гру увійшов Траоре, а на 69-й — Назаренко. На 72-й хвилині нагоду відзначитися мав Траоре, але молодий нападник пробив вище воріт. Наприкінці зустрічі гірники додали в активності, та реалізація підводила. На 80-й хвилині на полі з’явився Маркос Антоніо. На 87-й хвилині гравці Шахтаря знімають всі питання про переможця. Після асисту Патріка забив Траоре — 2:0.

У підсумку, гра завершилася перемогою Шахтаря. У гірників 16 очок, у Дніпра-1 — 13.

Шахтар — Дніпро-1 — 2:0

Голи: Фернандо (15), Траоре (87).

Шахтар: Пятов — Вітао, Степаненко (Антоніо, 80), Майкон, Тете (Соломон, 62), Алан Патрік, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі (Корнієнко, 62), Фернандо (Траоре, 63), Педріньо (Марлос, 85).

Дніпро-1: Кожокару — Лучкевич (Назаренко, 69), Адмамюк, Сваток, Логінов, Дубінчак, Ді Франко (Чуже, 72), Гуцуляк (Білл, 87), Когут, Джурасек, Довбик.

Чемпіонат U-19 Шахтар із дублями Глущенка й Гончарука вп’яте обіграв дніпрян

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)