Катастрофа останніх хвилин: Україна з голом чемпіона світу U-20 знову грає внічию

У контрольному матчі зустрічалися збірні Чехії та України. Гра проходила у Пльзені, на Доосан Арені. Відзначаємо появу у складі збірної України одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1

Тренерський штаб збірної Чехії не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 21-річний голкіпер Матей Коварж і 19-річний нападник Адам Гложек.

Олександр Петраков довірив місце у складі: 21-річному захиснику Олександру Сироті та 20-річному нападнику Данилу Сікану. Для Олександра це дебют за національну збірну.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Господарі активно розпочали гру і на 9-й хвилині могли відкривати рахунок. Тецл обіграв Бойко і пробивав по порожнім воротам, але Кривцов у підкаті вибив м’яча. Витримавши натиск суперника українці реалізували свою нагоду. Тимчик прострілив, а Корнієнко потужним ударом розстріляв ворота Станека — 0:1. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги українців.

Після перерви у гру увійшов Гложек. У другому таймі господарі володіли ініціативою, проте до гольових нагод у порівнянні з першою половиною зустрічі справа не доходила. На 67-й хвилині територіальна перевага чехів втілилася у небезпечний момент, коли Тецл влучив у стійку. На 89-й хвилині удар Видри парирував Бойко. Досягнули свого господарі на 90+3 хвилині, коли потужним ударом відзначився Матей Видра — 1:1. Матч завершився результативною нічиєю.

Чехія — Україна — 1:1

Голи: Видра (90+3) — Корнієнко (27).

Чехія: Станек — Цоуфал, Голек (Каша, 61), Емелка, Гавел (Матею, 46) — Крал, Соучек (Барак, 61) — Пешек (Гложек, 46), Саділек, Змргал (Видра, 46) — Тецл (Сачек, 77).

Україна: Бойко — Сирота, Кривцов (Соболь, 46), Качараба —Зінченко, Макаренко (Шапаренко, 56) — Корнієнко, Тимчик — Ярмоленко (Кочергін, 76), Зубков (Булеца, 64) — Сікан (Яремчук, 56).

Шанс є Гол казаха Зайнутдінова на 5-й компенсованій хвилині залишає Україну одним із лідерів групи

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)