Нападник Миная зіграв за свою збірну унічию з Ірландією (відео)

По різному пройшла пауза у чемпіонаті УПЛ для футболістів національних збірних інших країн. В той час, як українці штампували нічиї, інші команди перемагали й програвали

Так, 20-річний нападник Миная Рустам Ахмедзаде дебютував за збірну Азербайджану у відборі до чемпіонату світу, й відразу з нічиєї: на виїзді кавказці не поступилися Ірландії!

Серію з трьох матчів відбору ЧС-2022 збірна Азербайджану розпочала з поразки від Люксембургу — 1:2, Ахмедзаде у тому матчі участі не брав, на потрапивши навіть до заявки.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

А ось 4 вересня, на поєдинок у Дубліні він опинився у запасі. Вийшов на заміну на 71-й хвилині і, навіть, мав прекрасний шанс забити. На жаль, не вдалося дебютувати з перемоги: азербайджанці, виграючи 1:0, пропустили на 87-й хвилині — 1:1.

Відзначимо, що це вже третій матч Рустама за збірну: перед цим він приймав участь у товариських зустрічах, а саме проти Білорусі та Молдови.

Фото affa.az.

Закривала вересневу сесію збірна Азербайджану матчем із Португалією, програла 0:3, Ахмедзаде не потрапив до заявки.

Додамо, що 19-річний півзахисник Миная Ельдар Кулієв, якого також викликали до збірної Азербайджану, поки що у матчах не задіяний.

5 Азербайджан 5 0 1 4 3—9 1

Посприяв Асист 20-річного нападника Шахтаря допоміг його збірній створити сенсацію

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)