Еліт ліга U-15: вдалий дебют академії Руху та нищівна перемога Шахтаря

Стартував новий сезон у змаганнях Еліт ліги ДЮФЛУ. Проект Золотий Талант повідомляє про результати першого туру у віковій категорії U-15 (футболісти 2007 року народження). Відзначаємо нищівну перемогу Шахтаря над ДЮСШ ФА Тернопіль — 9:0

Група 1

Досить непростим вийшов стартовий матч для Динамо. Кияни мінімально здолали Волинь — 1:0. Підопічні Юрія Дмитруліна та Євгена Лозинського з перших хвилин узяли гру під свій контроль, але з реалізацією моментів, які виникали біля воріт суперника, не все складалося добре. Зокрема, після удару Редушка м’яч пролетів над поперечиною, а Попов, увірвавшись до штрафного з правого флангу, пробив у сітку із зовнішнього боку.

Щоправда, Богдан виправився незадовго до перерви. Після подачі зі штрафного з лівого флангу нападник Динамо вдало підставив голову та підправив м’яча у дальній кут воріт — 0:1.

У київському дербі ОК ім. Піддубного розгромив ДЮСШ-26 (Київ) — 4:0.

У ще одному матчі групи Шахтар знищив захист ДЮСШ ФА Тернопіль — 9:0. Забивали: Форманюк, Степанов (тричі), Бойко, Стрільчук, Ухань, Гармаш (пенальті), Сорока.

1 тур

4 вересня

Волинь (Луцьк) — Динамо (Київ) — 0:1 (відео)

ДЮСШ ФА Тернопіль — Шахтар (Донецьк) — 0:9 (відео)

ОК ім.Піддубного (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 4:0

Фото фейсбук ОК.

2 тур

11.09.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль — Динамо (Київ)

ДЮСШ-26 Київ — Волинь (Луцьк)

Шахтар (Донецьк) — ОК ім.І.Піддубного (Київ)

Група 2

ФА Арсенал мінімально переграв Металіст — 1:0. Ключовий епізод стався на 70-й хвилині. Волков відібрав м’яча, обігрався в стінку з Середюком, вийшов на ударну позицію і потужно пробив — голкіпер взяв цей удар, але потім випустив м’яча з рук, а Височанський скористався подарунком.

Фото arsenalkyivacademy.wixsite.com.

Також варто відзначити голкіпера канонірів Євгена Морозова, який відбив 11-метровий удар наприкінці першого тайму.

Зміна-Оболонь не залишила шансів ДЮСШ Атлет — 4:0.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У ще одному матчі групи ДАФ Дніпро розбив Барсу — 6:0.

1 тур

4 вересня

ФА Арсенал (Київ) — Металіст (Харків) — 1:0 ()

Група 3

У дніпровському дербі ДВУФК та Інтер м’ячів не забивали.

Варто також відзначити виїзну перемогу ДЮСШ Металург над одеським Чорноморцем — 2:1, а також звитягу ДЮФК Чорноморець в матчі з Маріуполем — 2:1.

Моряки не подужали металургів. Фото chernomorets.odessa.ua.

1 тур

4 вересня

ДВУФК (Дніпро) — Інтер (Дніпро) — 0:0 (відео)

Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 1:2 (1 тайм, 2 тайм)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — Маріуполь — 1:2

2 тур

11.09.2021

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Маріуполь

ДВУФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса)

12.09.2021

Інтер (Дніпро) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)

Група 4

Свою дебютну перемогу в Еліт лізі здобула АФ Рух. Львів’яни переграли СДЮСШОР Прикарпаття — 2:0.

Протягом матчу рухівці мали незначну перевагу над суперником, яка втілилась у забиті голи вже наприкінці поєдинку. Денисов заробив пенальті і сам його реалізував, а Кравець після сольного проходу чудовим обвідним ударом встановив підсумковий рахунок матчу — 2:0.

Фото fcrukh.com.

Мункач вдома мінімально переграв ВІК-Волинь — 2:1, а Львів здолав УФК-Карпати — 2:0.

1 тур

4 вересня

АФ Рух (Львів) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 2:0 (відео)

Мункач (Мукачево) — ВІК-Волинь (В.-Волинський) — 2:1 (відео)

Львів — УФК-Карпати (Львів) — 2:0 (відео)

2 тур

11.09.2021

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — УФК-Карпати (Львів)

ВІК-Волинь (В.-Волинський) — Львів

АФ Рух (Львів) — Мункач (Мукачево)

Еліт ліга ДЮФЛУ U-16: нищівна перемога Динамо та сенсаційна втрата Шахтаря

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)