Шахтар вибиває Монако: 20-річний Мудрик змусив захисника зрізати м’яча у власні ворота

У матчі-відповіді раунду плей-офф Ліги чемпіонів зустрічалися Шахтар та Монако. Відзначаємо появу у стартових складах команд шістьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Звертаємо увагу на дебют в Лізі чемпіонів 20-річного хавбека Михайла Мудрика

Роберто Де Дзербі з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Вітао, 21-річних хавбеків Тете та Маркоса Антоніо, а також 20-річного нападника Лассіну Траоре. У запасі залишилися: 20-річний хавбек Михайло Мудрик, 21-річний хавбек Артем Бондаренко, 18-річний Георгій Судаков.

Ніко Ковач довірив місце у старті: 20-річному захиснику Бенуа Бадьяшилю й 21-річному хавбеку Орельєну Тчуамені. У запасі залишилися: 18-річний воротар Ян Ліенард, 19-річний захисник Кріслен Матсіма, 19-річний хавбек Еліот Матазо, 20-річний нападник Мірон Боаду, 21-річний Софьян Діоп,  20-річний нападник Вільсон Ізідор.

Перший тайм пройшов за тотальної переваги гостей. Гірники припустилися низки помилок у захисті і як наслідок пропустили двічі. На 18-й хвилині з ударом Фоланда впорався Пятов, але першим на добиванні опинився Бен-Єддер — 0:1. На 38-й хвилині Бадьяшиль влучив у стійку. Буквально у наступній атаці французи забили другий м’яч. Знову ж таки відзначився Бен-Єддер — 0:2. У компенсований час після помилки Вітао мав забивати ще одного разу Бен-Єддер, але пробив повз ворота.

На 54-й хвилині за неспортивну поведінку попередження отримав Тете. На початку другого тайму гірники додали в активності. На 61-й хвилині зі штрафного вище воріт пробив Алан Патрік. На 65-й хвилині удар Бен-Єддера парирував Пятов. Дуже небезпечно контратакують гравці Монако. На 75-й хвилині після асисту Алана Патріка Марлос скорочує відставання гірників — 1:2. На 77-й хвилині у гру увійшли Діоп та Ізідор. На 82-й хвилині з ударом Діопа у стрибку впорався Пятов. На 82-й хвилині на полі з’явився Мудрик. Для Михайла це дебют в Лізі чемпіонів. На 90-й хвилині Марлон вибив м’яча з порожніх воріт. На 90+2 хвилині Пятов парирував удар Фоланда. Блискуча гра українського голкіпера.

У підсумку, основний час зустрічі завершився перемогою Монако. Доля переможця протистояння вирішиться у додатковий час.

Перший екстратайм завершився без голів та без моментів. На 107 хвилині попередження отримав Бадьяшиль. На 114-й хвилині Мудрик прорвався флангом і м’яч з рикошетом від Агілара залетів у ворота — 2:2.

У підсумку, Шахтар виходить до групового турніру Ліги чемпіонів.

Шахтар — Монако — 2:2

Голи: Марлос (75), Агілар (114, у свої ворот) — Бен-Єддер (18, 39).

Шахтар (4-5-1): Пятов — Додо, Марлон, Вітао (Кривцов, 101), Матвієнко (Ісмаїлі, 46) — Маркос Антоніо (Степаненко, 86), Тете (Марлос, 66), Майкон, Алан Патрік, Соломон (Мудрик, 82) — Траоре (Фернандо, 100).

Монако (4-2-3-1): Нюбель — Енріке (Якобс, 117), Бадьяшиль, Маріпан, Сідібе (Агілар, 99) — Фофана, Тчуамені — Головін (Діоп, 77), Фоланд, Жерсон Мартінш (Лукас, 70) — Бен-Єддер (Ізідор, 77).

Здолали Вленсію: юнацька команда Руху стартувала на міжнародному турнірі з перемоги