Світюха та Микитишин забивають дебютні голи в УПЛ: шалена перестрілка Маріуполя й Зорі

У  матчі п’ятого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Маріуполь та Зоря. Відзначаємо появу у стартовому складі Маріуполя чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Зорі — 4:3. Звертаємо увагу на дебютні забиті м’ячі в УПЛ 19-річного нападника Маріуполя Дениса Світюхи та 18-річного нападника Артура Микитишина

Остап Маркевич з перших хвилин випустив: 19-річного захисника Олександра Драмбаєва, 18-річного захисника Марка Мампассі, 18-річного хавбека Дениса Шостака та 21-річного Олексія Кащука. У запасі залишилися: 19-річний воротар Микита Турбаєвський, 21-річний захисник Артем Холод, 17-річний захисник Данило Удод, 17-річний хавбек Михайло Хромей, 18-річний нападник Артур Микитишин, 19-річний Денис Світюха, 19-річний хавбек Родіон Плакса та 19-річний нападник Богдан В’юнник.

Віктор Скрипник не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 21-річний воротар Дмитро Мацапура, 20-річний нападник Аллахяр Сайядманеш та 19-річний нападник Овусу Фрімпонг.

На 22-й хвилині гості відкрили рахунок. Потужного удару з-за меж штрафної завдав Назарина — 0:1. Через шість хвилин після асисту Назарини відзначився Шахаб — 0:2.  На 32-й хвилині Гладкий ударом головою довів рахунок до розгромного — 0:3. На 44-й хвилині попередження отримав Мампассі. Команди пішли на перерву за комфортної переваги Зорі.

Після перерви у гру увійшли Удод та Світюха. Для молодих гравців це дебют в УПЛ. На 47-й хвилині Кулаков скорочує відставання Маріуполя у рахунку — 1:3. На 49-й хвилині у гру увійшов Мацапура. На 50-й хвилині попередження отримав Шостак. На 57-й хвилині у гру увійшов В’юнник. На 60-й хвилині гості забивають четвертий м’яч. Відзначився Шахаб — 1:4. На 61-й хвилині на полі з’явився Хромей, а на 62-й — Фрімпонг. На 72-й хвилині у гру увійшов Микитишин. На 79-й хвилині після асисту Стасюка відзначився Світюха. Для Дениса це дебютний м’яч в УПЛ — 2:4.

На 89-й хвилині Микитишин завдає прицільного удару і скорочує до мінімуму відставання Маріуполя — 3:4. Для Артура це дебютний м’яч в УПЛ. На 90+3 хвилині за затримку часу попередження отримав Мацапура.

У підсумку, шалений матч завершився перемогою Зорі.

Маріуполь — Зоря — 3:4

Голи: Кулаков (47), Світюха (79), Микитишин (89) — Назарина (22), Шахаб (28, 60), Гладкий (32).

Маріуполь: Кудрик — Драмбаєв, Мампассі, Микицей (Удод, 46), Стасюк, Клименко (Микитишин, 72), Мишньов, Шостак (Хромей, 61), Топалов, Кащук (Світюха, 46), Кулаков (В’юнник, 57).

Зоря: Шевченко (Мацапура, 49) — Хомченовський, Цвек, Імереков, Жуніор, Назарина, Кочергін (Фрімпонг, 62), Булеца (Луньов, 62), Кабаєв, Шахаб (Руфаті, 70), Гладкий (Крістіан, 62).

Чемпіонат U-19 Зоря з голом бразильського снайпера виграє в Маріуполі (відео)

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?