Покарання за марнотратство: Зоря розгромно поступається в Австрії

У першому матчі плей-оф Ліги Європи зустрічалися Рапід та Зоря. Гра проходила у Відні, на стадіоні Вестштадіон. Відзначаємо появу у стартових складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Рапіда — 3:0

Тренерський штаб Рапіда з перших хвилин випустив 20-річного захисника Лео Граймля. У запасі залишилися: 21-річний захисник Йонас Ауер, 21-річний Лукас Зульцбахер, 21-річний хавбек Ліон Шустер.

Тренерський штаб Зорі довірив місце у складі 20-річному нападнику Аллахяру Сайядманешу. У запасі залишилися: 21-річний воротар Дмитро Мацапура, 18-річний воротар Антон Жилкін та 19-річний нападник Овусу Фрімпонг.

На 11-й хвилині міг забивати Аллахяр, але удар іранця з порожніх воріт вибив захисник. Австрійці своєю нагодою скористалися на 29-й хвилині, коли відзначився Фунтас — 1:0. Епізод почався з помилки Шевченка. Буквально через хвилину Кабаєв міг зрівнювати рахунок, але його удар парирував голкіпер. Перший  тайм завершився за мінімальної переваги Рапіда.

На 53-й хвилині попередження отримав Граймль. На 54-й хвилині з декількох метрів Аллахяр пробив вище воріт. Другий момент у матчі марнує молодий іранець. Зоря активно почала другий тайм. На 63-й хвилині Аллахяр пробив повз ворота. Реалізація  підводить українську команду. На 73-й хвилині удар Кабаєва парирував голкіпер. На 76-й хвилині після удару Арази довелося вступати у гру Шевченку. На 78-й хвилині Кара покарав Імерекова за помилку і забив другий у матчі м’яч для Рапіда — 0:2. На 79-й хвилині у гру увійшов Шустер. На 84-й хвилині на полі з’явився Фрімпонг. На 85-й хвилині рахунок став розгромним Грюлль — 3:0. Зоря провалює кінцівку.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Рапіда.

Рапід — Зоря — 3:0

Голи: Фунтас (29), Кара (78), Грюлль (85).

Рапід (4-4-2): Штребінгер —  Стойковіч (Шик, 71), Граймль, Хофманн, Ульман —Аразе (Кітагава, 79), Любічіч, Гроховац (Шустер, 79), Грюлль — Фунтас (Кнасмюллер, 60), Кара.

Зоря (4-4-2): Шевченко — Жуніньо, Вернидуб, Імереков, Фаворов — Кочергін, Назарина, Кабаєв (Хомченовський, 76), Громов (Шахаб, 64) — Сайядманеш (Фрімпонг, 84), Булеца (Крістіан, 84).

Герої Чемпіонат УПЛ. 4 тур: дебютні м’ячі кандидатів до молодіжної збірної України