Легіонери б’ють: Ворскла U-19 з голами Конате й Мкомоли переграла Верес (відео)

У матчі 4-го туру юніорського чемпіонату рівненський Верес приймав у селі Березне полтавську Ворсклу. І поступився на стадіоні Колос з рахунком 0:2

Рівняни, які на старті чемпіонату продовжують відчувати проблеми з реалізацією та налагодженням гри в атаці, на рівних із суперником відіграли практично увесь перший тайм. Гості навіть більше нервували, що стало причиною чималої кількості порушень правил з їхнього боку, відзначає офсайт Вереса.

Та перед самою перервою рівняни припустилися помилки, яка вартувала пропущеного голу. На 40-й хвилині гри полтавець Ярослав Білик розрізав центральну зону оборони, Оскар Мкомола втік від Олександра Савчука і проштовхнув м’яча повз голкіпера рівненського команди Назара Мигаля — 0:1. До речі, у цей час гості вже грали у чисельній меншості.

Атакує Мкомола (№25). Фото vorskla.com.ua.

За схожим сценарієм пройшов другий тайм. Рівняни намагалися атакувати, але до забитого м’яча справа не дійшла. Натомість, Верес пропустив вдруге. І знову наприкінці тайму. Гол створили легіонери Ворскли, що вийшли на заміну. Саліф Конате замкнув передачу Амількара зліва.

Верес U-19 — Ворскла U-19 — 0:2

Голи: Оскар Мкомола (40), Салія Конате (83).

Вилучення: Євген Павлюк (25).

Верес U-19: Мигаль — Олексієвець, Овсійчук, Савчук, Барабаш (Біленький, 72), Шух (Лисюк, 46), Переходько (Білоусов, 72), Левчук (Гаврук, 88), Вадовський, Зайко, Дячук.

Тренер: Богдан Самардак.

Ворскла U-19: Ісенко — Павлюк, Ізотов, Мороховець, Книш, Кулаковський (Амількар, 75), Черниш (Швець, 27), Білик (Стаднік, 75), Нестеренко, Прус, Мкомола (Конате, 67).

Тренер: Віталій Косовський.

Почин Зоря із дублем 18-річного бразильця здобуває першу перемогу у чемпіонаті U-19 (відео)