Чемпіонат U-19: Динамо з голом 16-річного Мельніченка громить Минай

У перенесеному матчі першого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо та Минай. Гра проходила на НТБ Конча-Заспа у Києві. Матч завершився розгромною перемогою Динамо – 5:1

У двох офіційних зустрічах зі старту сезону біло-сині здобули максимальний результат. Вдома підопічні Ігоря Костюка переграли рівненський Верес – 2:0, а на виїзді в результативній грі впоралися з традиційно непоступливою луганською Зорею – 4:2.
Півзахисник команди Антон Царенко, маючи три забитих м’ячі, ділить першість серед бомбардирських перегонів із Ярославом Карабіним із львівського Руху.
Юнацька команда Минаю, навпаки, розпочала чемпіонат невдало. У двох стартових турах підопічні Олексія Полянського поступилися – вдома Олександрії (1:2) та Колосу (2:3).
Кияни активно розпочали гру і вже на 4-й хвилині Царенко відкрив рахунок. Проте, гості досить несподівано відігралися на 15-й хвилині, коли Станкович реалізував пенальті – 1:1. Але, ще до перерви підопічні Костюка забили двічі. Відзначилися Волошин та Малиш – 3:1. Команди пішли на перерву за комфортної переваги Динамо.
На 58-й хвилині рахунок став розгромним. Після передачі Назара Волошина забив Артем Шулянський – 4:1. На 75-й хвилині красивого удару з-за меж штрафної завдав Мельніченко – 5:1.
У підсумку, гра завершилася розгромною перемогою Динамо – 5:1. Для киян це третя поспіль перемога.

Динамо U-19 – Минай U-19 5:1
Голи: Царенко (4), Волошин (22), Малиш (39), Шулянський (58), Мельніченко (75) – Станкович (15, пен)
Динамо U-19: Нещерет – Вівчаренко, Скрипник, Яцик, Волошин, Царенко, Філатов, Дячук, Уваров, Малиш, Діалло.
Тренер: Ігор Костюк
Минай U-19: Кашка – Свистельник, Скиба, Махінка, Хоружий, Щербина, Марків, Диянчук, Кашперук, Станкович, Голуб
Тренер: Олексій Полянський