Чемпіонат УПЛ. 3 тур: стартові голи В’юнника та Сироти, дебюти Шостака та Мащенка

Головними здобутками кандидатів до молодіжної збірної України у третьому турі Прем’єр-ліги стали дебютні м’ячі у найвищому українському дивізіоні 21-річного захисника Динамо Олександра Сироти та 19-річного нападника Маріуполя Богдана В’юнника

21-річний захисник Динамо Олександр Сирота у матчі проти Зорі вийшов з перших хвилин і відіграв без замін. На початку зустрічі він підключився на розіграш кутового, випередив захисника і відправив м’яча у сітку. Для молодого футболіста це дебютний м’яч в УПЛ. Раніше Сирота забивав у контрольному матчі Базелю — 4:4.

Фото фейсбук Динамо.

Відзначаємо дебютний гол і 19-річного нападника Маріуполя Богдана В’юнника. Він з’явився на полі на 57-й хвилині матчу проти Дніпра-1 (2:1) і вже через 20 хвилин відправив м’яча у сітку. У нинішньому сезоні молодий нападник, який орендований у Шахтаря зіграв 44 хвилини.

Фото scdnipro1.com.ua.

Також заслуговує на компліменти гра 21-річного хавбека Дніпра-1 Олександра Назаренка, який своїм майстерним ударом не залишив шансів голкіперу Маріуполя Олегу Кудрику. Для Олександра це дебютний забитий м’яч у трьох матчах сезону.

У найвищому українському дивізіоні минулої п’ятниці дебютував 19-річний голкіпер Чорноморця Данило Варакута. Проте, дебют проти Металіста 1925 навряд чи можна вважати вдалим. Юний кіпер пропустив три м’ячі (2:3).

Фото metalist1925.com.

Також відзначаємо дебюти 21-річного хавбека Чорноморця Вадима Мащенка та 18-річного хавбека Маріуполя Дениса Шостака. Вадим відіграв 15 хвилин, а Денис — всі 90.

Звертаємо увагу на вихід у стартовому складі 20-річного півзахисника Шахтаря Михайла Мудрика. Роберто Де Дзербі випустив молодого хавбека на гру з Олександрією і Михайло відіграв перший тайм.