Мункач та Карпати Галич з голами молодих грають внічию

У матчі третього туру групи А Другої ліги зустрічалися Мункач та Карпати Галич. Гра завершилася результативною нічиєю – 2:2. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника Карпат Галич Андрія Бея та дубль 19-річного хавбека Мункача Сергія Стеня

Тренерський штаб Мункача з перших хвилин випустив: 17-річного хавбека Тараса Галаса, 20-річних хавбеків Луціва Петра та Луціва Василя, 20-річного хавбека Вадима Лучку, 19-річного нападника Євгена Обермана, 21-річного нападника Любомира Степанчука, 18-річного хавбека Віталія Фарасєєнка, 20-річного Мирослава Бундаша, 19-річного Сергія Стеня. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний нападник Даниїл Волков, 18-річний захисник Дмитро Добранський, 17-річний хавбек Дмитро Добранський.

Тренерський штаб Карпат Галич довірив місце у складі: 20-річному захиснику Тимофію Калинчуку, 19-річному захиснику Даніловському Роману, 19-річному нападнику Андрію Бею, 19-річному Богдану Мордасу, 19-річному нападнику Назару Сущаку, 19-річному Романа Лісовику, 19-річному захиснику Олегу Березі. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний захисник Андрій Малець та 19-річний хавбек Володимир Шевчук.

Галицькі Карпати приїхали на Закарпаття, де провели результативний матч з Мункачем. Львів вперед вивів 19-річний нападник Бей, але перевага в рахунку не була тривалою, адже незабаром 19-річний Стень відповів дублем. Проте, Карпатам вдалося вирвати хоча б один бал — фінальну крапку в зустрічі встановив Деда. Проте, на 88-й хвилині перемогу для Мункача міг виривати Стень, але він не реалізував пенальті

Зрештою, обидві команди залишилися на вершині групи А, маючи в активі по 7 очок.

Мункач – Карпати Галич 2:2

Голи: Стень (32, 53) – Бей (19), Деда (74)

Нереалізовані пенальті: Стень (88)

МФА: Чернятинський, Степанчук, Оберман, Лучка (Волков, 71), П.Луців, Галас (Клімковський, 87), В.Луців, Бундаш, Грицак, Стень, Фарасєєнко (Добранський, 78).

Карпати: Зеленський, Даниловський, Мелінішин, Калинчук, Береза, Лебідь, Лісовик, Сущак (Шевчук, 73), Мордас, Бей (Вичіжанін, 69), Деда (Малець, 90 + 5).