Нестримний 20-річний нападник приносить Мункачу другу поспіль перемогу (відео)

У матчі другого туру чемпіонату Другої ліги (Група А) зустрічалися Буковина та Мункач. Гра завершилася перемогою закарпатців — 1:0. Єдиний м’яч забив 20-річний нападник Максим Гірний

Тренерський штаб Буковини з перших хвилин випустив: 18-річного хавбека Володимира Столяра, 20-річного хавбека Владислава Волинця. У другому таймі у гру увійшли: 20-річні хавбеки Рябий Артем та Рябий Денис, 19-річний хавбек Володимир Лук’янченко.

Тренерський штаб Мункача довірив місце у складі: 21-річному нападник Любомиру Степанчуку, 20-річному нападнику Максиму Гірному, 19-річному нападнику Євгену Оберману, 20-річному хавбеку Григоращуку Степану, 20-річному хавбеку Луціву Василю, 20-річному Луціву Петру, 19-річному нападнику Даниїлу Волкову, 19-річному хавбеку Сергію Стеню, 17-річному хавбеку Тарасу Галасу. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний хавбек Фарасєєнко Віталій, 20-річний хавбек Мирослав Бундаш, 18-річний захисник Дмитро Добранський, 17-річний хавбек Юрій Клімковський, 20-річний хавбек Вадим Лучка.

Ключовою стала 89-та хвилина матчу. Мукачівці заробили право на аут, після вкидання з якого з м’ячем опинився Сергій Стень на лівому куті: після обробки він покотив його на Максима Гірного. Нападник вирішив пробити сходу — удар заблокував оборонець, та м’яч знову повернувся до Максима, який вже вдруге вирішив завдати удару з розвороту: цього разу круглий від захисника Буковини влетів у сітку воріт господарів.