Асист 20-річного Ауссі не врятував Торпедо-БелАЗ від поразки (відео)

У матчі 16-го туру Вищої ліги Білорусії зустрічалися Торпедо-БелАз та Динамо Мінськ. Гра завершилася перемогою гостей — 2:1. Відзначаємо результативну передачу 20-річного півзахисника Торпедо-БелАЗ Алана Ауссі

Тренерський штаб Торпедо-БелАЗ з перших хвилин випустив: 20-річного нападника Шахрома Самієва й 20-річного хавбека Алана Ауссі.

Господарі активно розпочали гру і на 19-й хвилині відкрили рахунок. Після передачі українця Алана Ауссі забив молодий нападник Самієв — 1:0.

Проте, гості не лише відігралися, а й вирвали перемогу. На 77-й хвилині відзначився Клімовіч, а на 90+2 — Наумов. Матч завершився перемогою Динамо Мінськ.

Торпедо-БелАЗ — Динамо Мінськ — 1:2

Голи: Самієв (19) — Клімовіч (77), Наумов (90+2).

Незабитий пенальті: Антілевський (60).

Торпедо-БелАЗ: Бушма — Кленьє (Кириленко, 82), Самієв (Макаров, 68), Антілевський (Монтейро, 75), Ауссі, Бордачьов, Бурко, Габовда, Павлюковец, Устінов (Астахов, 36), Яшин.

До побачення Команда 20-річного українця не забила вдома й вилетіла з єврокубків