Зоря із 20-річним Аллахяром у старті переграє Аланьяспор (відео)

У контрольному матчі зустрічалася Зоря та Аланьяспор. Матч завершився перемогою українців — 2:1. Відзначаємо присутність у стартовому складі Зорі одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Зорі з перших хвилин випустив 20-річного нападника Аллахяра Сайядманеша. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Раймонд Овусу.

На 35-й хвилині турецька команда відкрила рахунок після неузгоджених дій у захисті Зорі.

На 72-й хвилині підопічні Скрипника зрівняли рахунок. Після подачі Булеци забив Віталій Вернидуб — 1:1. Вирвати перемогу луганчани змогли за півхвилини до фінального свистка. Відзначився Артем Громов — 2:1. Таким чином, Зоря завершує тренувальний збір перемогою.