Львів із 19-річним Крушинським у старті переграє новачка Першої ліги

У контрольному матчі зустрічалися Львів та Поділля. Гра завершилася перемогою львів’ян — 1:0. Відзначаємо присутність у стартовому складі Львова одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Львова довірив місце у старті 19-річному захиснику Борису Кишинському. У другому таймі у гру увійшов 20-річний нападник Артур Ременяк.

Зустріч із Поділлям розпочалася з високих швидкостей. Вже на 2 хвилині рахунок було відкрито: гравець, який перебуває у Львові на перегляді, розрядив гармату з 25-ти метрів та влучив у дев’ятку воріт суперника.

Надалі містяни володіли ігровою ініціативою, але  подвоїти перевагу підопічним Анатолія Безсмертного не вдалося.

Фото фейсбук Львова.

Львів — Поділля — 1:0

Гол: гравець на перегляді (2).

Львів (1 тайм): Костик — Зозуля, Романчук, Крушинський, гравець на перегляді, Політило, Брікнер, Грисьо, Семенів, гравець на перегляді, гравець на перегляді.

Львів (2 тайм): Костик — Зозуля (Бусько, 64), Романчук, Крушинський (Довгий, 64), Якімець, Брікнер (Фране, 64), Політило (Алваро, 64), гравець на перегляді (Нич, 64), Семенів (Ернест, 64), Грисьо (Ременяк, 64), Ренан.