Шалений м’яч 21-річного хавбека не допоміг Данії пробитися до фіналу Євро

У другому півфінальному матчі чемпіонату Європи зустрічалися збірні Англії та Данії. Основний час поєдинку завершився внічию — 1:1, а у додатковий час перемогу святкувала Англія — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного хавбека Міккеля Дамсгарда

Тренерський штаб збірної Англії з перших хвилин випустив 19-річного хавбека Букайо Сака. По ходу гри на полі з’явився 21-річний хавбек Філ Фоден.

Тренерський штаб збірної Данії довірив місце у складі 21-річному хавбеку Міккелю Дамсгарду.

На 30-й хвилині данці відкрили рахунок. Ударом зі штрафного забив 21-річний Міккель Дамсгард. На 39-й хвилині Англія зрівняла: у свої ворота забив Симон К’єр. Це 11-й автогол на турнірі.

Датчани вітають Дамсгарда.

У другому таймі рахунок не змінився, було призначено додатковий час.

На 104-й хвилині у Англії забив Харрі Кейн. Спочатку він не реалізував пенальті — його удар відбив Каспер Шмейхель, але потім форвард все ж добив м’яча у ворота. Він повторив рекорд Гарі Лінекера за кількістю голів за Англію на великих турнірах (10).

Таким чином, Англія виходить у фінал, де зіграє проти Італії.

Англія — Данія — 2:1

Голи: К’єр (39, автогол), Кейн (104) — Дамсгард (30).

Англія: Пікфорд — Уокер, Стоунз, Магуайр, Шоу — Філліпс, Райс (Хендерсон, 95) — Сака (Гріліш, 69; Тріпп’єр, 106), Маунт (Фоден, 95), Стерлінг — Кейн.

Данія: Шмейхель — Крістенсен (Андерсен, 79), К’єр, Вестергор (Вінд, 105) — Ларсен (Васс, 67), Хейбьєрг, Ділейні (Йенсен, 88), Меле — Брейтвейт, Дольберг (Норгор, 68), Дамсгард (Поульсен, 67).

Знай наших! 18-річний захисник збірної України — серед найкращих гравців Євро-2020