Не допоміг: Львів із 19-річним захисником поступився команді Першої ліги

У контрольному матчі зустрічалися Львів та Прикарпаття. Матч завершився перемогою клубу Першої ліги — 2:1

Тренерський штаб Львова з перших хвилин випустив 19-річного захисника Бориса Крушинського.

На 16-й хвилині Прикарпаття відкрило рахунок. Після подачі з кутового забив Барчук. Після першого м’яча невдовзі був другий. Сондей на 28-й хвилині обіграв кількох опонентів і з кута карної зони реалізував гольову нагоду — 0:2.

На 65-й хвилині після подачі зі штрафного від Алваро ганець Ернест забив м’яч у ближній кут воріт Прикарпаття — 1:2. Проте, відігратися львів’яни не змогли.

Фото фейсбук Львова.

Львів — Прикарпаття — 1:2

Голи: Ернест (65) — Барчук (16), Сондей (28).

Львів (1-й тайм): Костик — Зозуля, Романчук, Крушинський, Якімець, Довгий, Брікнер, гравець на перегляді, Семенів, Шина, Нич.

Львів (2-й тайм): Костик — Бусько, Махмутовіч, Міхоубі, Зозуля, Політило, Фране, Алваро, Ернест, Шина (Семенів, 82), Ренан.