Молодіжка Зорі з голом 17-річного Вирича переграє Маріуполь

У контрольному матчі зустрічалися молодіжні команди Зорі та Маріуполя. Спаринг завершився перемогою луганського колективу — 3:1. Відзначаємо дубль 17-річного нападника Дениса Вирича

Молодь луганської Зорі в рамках навчально-тренувального збору провела черговий контрольний матч. Луганчани знову перемогли. Цього разу з рахунком 3:1 хлопці обіграли однолітків з футбольного клубу Маріуполь.

Коментар по матчу дав старший тренер молодіжного складу Зорі Василь Баранов:

— Перший тайм ми закінчили без забитих голів. У другому суперник забив зі стандарту, а потім тричі забили ми. Перші 60 хвилин грали ті хлопці, які у нас на контракті і трохи старші. Потім дали шанс нашим новим хлопцям, яких підписали нещодавно. Вони додали в русі. Було забито три голи. Дубль на рахунку Вирича і один гол провів Андрющенко.

В цілому ж, розуміли, що хлопці перебувають під навантаженнями. У грі були, як позитивні, так і негативні моменти. Ми ще не сильно працювали над тактикою, а більше часу присвячували на зборах фізичним кондиціям футболістів. Радує, що при всіх моментах було багато позитиву.

Суперник теж створював моменти біля наших воріт, але, в основному, після наших помилок в простих ситуаціях.

Фото фейсбук Зорі.

Підбиваючи підсумки скажу, що перемозі ми дуже раді. Тим більше, другій перемозі поспіль. Позитивний результат дає позитивні емоції. Але працювати є над чим. Працюємо в штатному режимі за розкладом. Ця гра була завершенням першої частини підготовчого періоду, — зазначив Баранов.