Рух з голом 21-річного хавбека переграє команду Першої ліги (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Рух та Волинь. Матч завершився перемогою львів’ян — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного хавбека Остапа Притули

Тренерський штаб Руху з перших хвилин випустив: 20-річного нападника Ростислава Ляха й 21-річного хавбека Остапа Притулу. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний хавбек Олексій Сич, 18-річний хавбек Марко Сапуга, 18-річний захисник Гліб Савчук, 21-річний хавбек Василь Руніч і 18-річний форвард Ярослав Карабін.

Тренерський штаб Волині довірив місце у старті: 19-річному півзахиснику Максиму Сасовському, 19-річному захиснику Владиславу Морозу, 19-річному хавбеку Олександру Мартинюку, 20-річному хавбеку Артуру Рябову, 18-річному хавбеку Дмитру Янчуку й 18-річному нападнику Денису Теслюку.

У другому таймі у гру увійшли: 18-річний воротар Арсеній Коркодим, 18-річний хавбек Владислав Кузнєчіков, 18-річні хавбеки Станіслав та Владислав Кристіни, 19-річний хавбек Микола Миронюк, 18-річний хавбек Вадим Ольхович, 20-річний захисник Дмитро Максимчук, 19-річний нападник Кобзар Богдан.

Фото фейсбук Руха.

Сюрпризи у складі Волині продовжилися і в цьому матчі — ще одним гравцем на перегляді виявився  Валерій Сад. Саме він уже на 31-й секунді матчу увірвався у штрафну Руху та відкрив рахунок — 0:1.

Рухівці досягли свого наприкінці першого тайму: Притула вдало зіграв у відборі, увірвався до штрафного і влучно пробив у дальній кут — 1:1. А переможний гол у протистоянні був забитий після подачі з кутового. Стаменковіч виграв верхову боротьбу після навісу Ляха, а Борячук замкнув на лінії — 2:1.

Рух — Волинь — 2:1

Голи: Притула (36), Борячук (55) — Сад (1).

Рух: Бандура — Стаменковіч (Сапуга, 60), Білий (гравець на перегляді, 60), Гагун (Савчук, 60), Лях (Сич, 60), Федорчук (Карасюк, 60), Мартинюк (Кухарук, 60), Притула (Руніч, 60), Климчук (Бойчук, 60), Кузик (Карабін, 60), Борячук (Кондраков, 60).

Волинь (1-й тайм): Неділько — Мороз, Войтіховський, Сасовський, Мартинюк, Чепелюк (гравець на перегляді), Рябов, Ляшенко, Сад (гравець на перегляді), Янчук, Теслюк.

Волинь (2-й тайм): Коркодим — Тетеренко (гравець на перегляді), Ульянов (гравець на перегляді), Кузнєчиков, В. Кристін, Полюга, С. Кристін, Миронюк, Ольхович, Куліш (гравець на перегляді), Кобзар, Максимчук, Богомаз.