Еліт ліга U-16: Динамо з розгромом Шахтаря пробилося у фінал (відео)

Зіграно півфінальні матчі Еліт ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження). До фіналу пробилися Динамо та ДВУФК, які переграли Шахтар та УФК-Карпати відповідно

У першому півфінальному поєдинку динамівці зустрілися із принциповим суперником — Шахтарем. Підопічні Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка проводили свій поєдинок на полі бази Мункач у селі Дерцен поблизу Мукачева.

Через аномальну спеку (+34 градуси у затінку) арбітр у кожному з таймів зупиняв гру, даючи паузу, щоб футболісти могли попити води.

Гра була цікавою, динамічною, з великою кількістю небезпечних моментів, і один з них кияни таки реалізували до перерви, забивши гол у роздягальню. Спочатку на ударній позиції опинився Дзень, але його удар було заблоковано, динамівці підхопили м’яч та знову доставили його Дзеню. Микита вибрав вдалий момент та проштовхнув його на Кремчаніна, який з близької відстані спрямував його у сітку — 1:0.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

Щойно розпочався другий тайм, динамівці відзначилися знову: після подачі справа м’яч заметушився по штрафному Шахтаря, його підхопив Сизонюк, першу спробу Єгора було заблоковано, а от з другої він не залишив шансів воротарю, подвоївши перевагу динамівців — 2:0.

Крапку у матчі поставив Маткевич, який пробив у дальню дев’ятку — 3:0.

Таким чином, Динамо U-16 вийшло у фінал змагань.

У другому півфінальному матчі зустрічалися ДВУФК та УФК-Карпати. Матч завершився мінімальною перемогою дніпрян — 1:0. Отже, ДВУФК у фіналі зустрінеться з Динамо. Гра пройде 26 червня.

Еліт ліга. U-16

Півфінали

24 червня

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ) — 0:3 (відео)

ДВУФК (Дніпро) — УФК-Карпати (Львів) — 1:0 (відео)

Мрії Голкіпер Динамо U-15 Суркіс: чекатиму шансу у першій команді (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (26%, 104 голосов)
  • Родіон Плакса (Маріуполь) (21%, 86 голосов)