Зоря та Олександрія провели два спаринги: забивали молоді (відео)

Зоря на тренувальному зборі у Запоріжжі зіграла два контрольні матчі проти Олександрії. Обидві зустрічі завершилися внічию — 3:3 та 2:2. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника Зорі Аллахяра Сайядманеша та 20-річного нападника Олександрії Яна Каранги

У стартовому складі Зорі на перший матч проти Олександрії не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний голкіпер Антон Жилкін та 19-річний захисник Денис Нагнойний.

Рахунок  був відкритий вже в дебюті зустрічі. І відзначився  новачок  Зорі Сергій Булеца, відправивши м’яча у сітку воріт Олександрії вже на 8-й хвилині поєдинку.

Однак рівно через 10 хвилин Шастал зрівняв — 1:1.

На 30-й хвилині вже олександрійці вийшли вперед. Кожушко вийшов на ударну позицію, увірвавшись в штрафну і переграв Шевченка — 1:2.

А під завісу першого тайму Дубра зробив перевагу Олександрії ще більш комфортною — 3:1.

Новачок Булеца отримав по ногам. Фото фейсбук Зорі.

У другому таймі м’яч побував у сітці воріт двічі. І обидва рази це були ворота Олександрії. На 86-й хвилині Олександр Гладкий майстерно розібрався із захисниками і відправив м’яча у сітку воріт Олександрії — 2:3.

А на 90-й хвилині Владислав Кочергін заробив абсолютно закономірний пенальті, який реалізував все той же Олександр Гладкий.

Зоря — Олександрія — 3:3

Голи: Булеца (8), Гладкий (86, 90, пенальті) — Шастал (18), Кожушко (30), Дубра (43).

Зоря: Шевченко (Жилкін, 63) — Фаворов, Вернидуб, Казаков, Хомченовський, Цвек, Кабаєв, Кочергін, Булеца (Янаков, 79), Громов (Нагнойний, 79), Гладкий.

На другу гру Віктор Скрипник довірив місце у складі: 21-річному голкіперу Дмитру Мацапурі, 21-річному нападнику Даниїлу Алефіренку та 19-річному нападнику Аллахяру Сайядманешу. У другому таймі у гру увійшли: 17-річний воротар Олександр Сапутін та 19-річний захисник Денис Нагнойний.

Фото фейсбук Зорі.

Вже на 4-й хвилині після передачі Жуніньо відзначився Шахаб — 1:0. На 32-й хвилині, гравець який перебуває на перегляді в Олександрії зрівняв — 1:1. На 70-й хвилині 20-річний Ян Каранга вивів Олександрію уперед — 1:2. На 75-й хвилині після кутового Аллахяр Сайядманеш встановив остаточний рахунок.

Зоря — Олександрія — 2:2

Голи: Шахаб (4), Аллахяр (75) — гравець на перегляді (32), Каранга (70).

Зоря: Мацапура (Сапутін, 57) — Гринь (Янаков, 45), Імереков, Руфаті, Жуніньо, Назарина, Луньов, Алібеков (Нагнойний, 75), Алефіренко, Шахаб, Аллахяр.

Пас від Руніча: Рух задіяв у двосторонці низку молодих гравців

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)