Талановитий резерв: Іспанія з голами молодих захисників розгромно виграла останній спаринг перед Євро

У контрольному матчі зустрічалися збірні Іспанії та Литви. Поєдинок завершився розгромною перемогою іспанців — 4:0. Відзначаємо забиті м’ячі 21-річних захисників Хуана Міранди та Уго Гільямона

Тренерський штаб збірної Іспанії на гру випустив: 21-річного захисника Уго Гільямона, 20-річного нападника Браяна Сальватьєру та 21-річного нападника Абеля Руїса. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний захисник Хуан Міранда та 20-річний хавбек Антоніо Бланко.

У складі збірної Литви не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Через позитивний тест на коронавірус у Серхіо Бускетса іспанська збірна вирушила на карантин. Країну представляли футболісти молодіжної збірної.

Іспанці забезпечили собі комфортну перевагу ще у першому таймі. Фаворит забив два голи у ворота гостей: точні удари на рахунку Уго Гільямона і Браіма Діаса.

Абель Руїз міг доводити рахунок до розгромного ще в першому таймі, але не зміг реалізувати пенальті.

Ще двічі в другому таймі литовців засмутили Хуан Міранда і Хав’єр Пуадо.

Спарингом проти Литви іспанці закрили цикл товариських матчів перед Євро-2020. На чемпіонаті Європи Іспанія зіграє в одній групі зі Швецією, Польщею і Словаччиною.

Іспанія — Литва — 4:0

Голи: Гільямон (3), Діас (24), Міранда (53), Пуадо (72).

Нереалізований пенальті : Руїс (30).

Іспанія: Альваро Фернандес (Хосеп Мартінес, 68) — Оскар Хіль (Посо, 46), Мінгеса, Гільямон, Кукурелья (Міранда, 46) — Субіменді (Бланко, 53) — Браім Діас, Вільяр (Бельтран, 74), Ману Гарсія (Пуадо, 53), Брайан Хіль — Абель Руїз.

Литва: Шведкаускас — Міколюнас (Гашпуйтіс, 62), Бенета, Гірдвайніс, Вайткунас — Мегелайтіс, Шимкус (Ласіцкас, 71) — Новіковас (Дубіцкас, 75), Голубіцкас (Еліошус, 71), Вербіцкас (Дапкус, 62) — Черних (Петравічюс, 46).

Нагадаємо, що головний тренер Збірної Іспанії Луїс Енріке викликав 11 гравців з молодіжки в національну команду. Про це повідомили на офіційній сторінці Королівської іспанської футбольної федерації в Twitter.

Склад збірної Іспанії поповнили захисники Оскар Мінгеса (Барселона), Хуан Міранда (Бетіс) і Марк Кукурелья (Хетафе), хавбеки Браян Хіль (Севілья), Браім Діас (Мілан), Веремі Піна (Вільярреал), Гонсало Вільяр (Рома) і Мартін Субіменді (Реал Сосьєдад), а також нападники Посо (Райо Вальєкано) і Хаві Пуадо (Еспаньол).

Ці гравці, як і 6 раніше прибулих, будуть значитися в резервному списку збірної Іспанії на Євро-2020.

Поза грою 21-річний хавбек Ювентуса не допоможе збірній Швеції на старті Євро

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)