Еліт ліга ДЮФЛУ: Динамо U-16 рятується в Маріуполі, академія Карпат б’є ДАФ Дніпро

Зіграні перші матчі плей-офф Еліт ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження). Проект Золотий Талант повідомляє результати матчів та розповідає про найцікавіші події. Відзначаємо перемогу УФК-Карпати над ДАФ Дніпро — 4:2, а також нічию у грі Маріуполя та Динамо — 1:1

Команда київського Динамо U-16 провела перший стиковий матч Еліт-ліги ДЮФЛУ в гостях у однолітків із Маріуполя.

Застосовуючи високий пресинг, азовці скористалися непорозумінням між захисниками Динамо, і Ренат Беліков завдав точного удару з-за меж штрафного — 1:0 на користь Маріуполя.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

У другому таймі юні динамівці ще більше додали в атакувальних діях, однак м’яч ніяк не йшов у ворота. Досягнули свого кияни на 77-й хвилині. Пенальті вдалося заробити Дмитру Кремчаніну, який і виконав стандарт, ювелірно надіславши м’яча у правий від себе кут — Кожушко вгадав напрямок удару, однак цього разу врятувати не зміг.

Фінальний свисток зафіксував у Маріуполі нічийний рахунок 1:1, тож доля путівки до фінального турніру Еліт ліги вирішиться за тиждень, у поєдинку-відповіді на полі Динамо.

УФК-Карпати у домашньому матчі не залишили шансів гравцям ДАФ Дніпро — 4:2. Таким чином, перед дніпрянами стоїть дуже складне завдання у матчі-відповіді. Потрібно перемагати з різницею у три м’ячі.

Відзначаємо впевнену перемогу донецького Шахтаря у домашньому матчі зі Зміною-Оболонь — 3:1. Гірники у хорошому настрої готуватимуться до виїзної гри.

У ще одному матчі ДЮСШ-11 Чорноморець та ДВУФК переможця не виявили. Двобій завершився результативною нічиєю — 1:1.

Перші матчі

5 червня

Маріуполь — Динамо (Київ) — 1:1 (відео)

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро) — 1:1 (1 тайм, 2 тайм)

УФК-Карпати (Львів) — ДАФ Дніпро — 4:2

Шахтар (Донецьк) — Зміна-Оболонь (Київ) — 3:1

Матчі-відповіді пройдуть 12 червня на полях команд, вказаних другими.

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (26%, 104 голосов)
  • Родіон Плакса (Маріуполь) (21%, 86 голосов)