20-річний нападник приносить перемогу Гірнику-Спорт у Києві (відео)

У матчі 29-го туру Першої ліги зустрічалися Оболонь та Гірник-Спорт. Матч завершився мінімальною перемогою гостей — 1:0. Єдиний м’яч забив 20-річний нападник Єгор Твердохліб

Тренерський штаб Оболоні з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли 19-річний півзахисник Артур Мурза та 19-річний нападник Руслан Скидан.

У складі Гірника-Спорт на полі з’явився 20-річний нападник Єгор Твердохліб. У другому таймі у гру увійшли 21-річний півзахисник Дмитрук Тарас та 21-річний півзахисник Богомаз Назарій.

У першому таймі було багато боротьби, але без конструктиву. Темп був дуже повільний, захист перегравав напад. Команди пішли на перерву без м’ячів.

На початку другого тайму характер гри не змінився. Оболонь ніяк не могла прорвати оборонні редути Гірника-Спорт. Командам не вистачало агресії в атаці. Після 60-ї хвилини господарі додали в активності, але без гостроти у завершальній стадії атаки.

На 74-й хвилині гравці Гірника-Спорт вибігли в контратаку, яка виявилася гольовою. Після прострілу Вентури забив 20-річний Єгор Твердохліб — 0: 1. Для молодого нападника це шостий м’яч у нинішньому сезоні. Відігратися підопічні Валерія Іващенка не змогли. Матч завершився мінімальною перемогою Гірника-Спорт. Команда Жабченко вперше за шість матчів набирає очки.

Оболонь — Гірник-Спорт — 0:1

Гол: Твердохліб (74).

Оболонь: Федорівський — Осман, Безуглий, Лук’янчук, Майданевич, Матяж, Покотилюк, Мединський, Суханов (Мурза, 46), Слободян (Савченко, 63; Скидан, 78), Батальський (Щебетун, 46).

Гірник-Спорт: Жмурко — Велєв, Чуєв, Краєв, Кравченко (Вісенте, 80), Чепелюк, Сьомка (Дмитрук, 62), Павліш, Твердохліб, Чередниченко (Дедух, 71), Лукас Вентура (Богомаз, 89).

Долучився Гол 20-річного нападника поміг Металісту 1925 пробитися в УПЛ (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)