Північна Македонія з голом 20-річного хавбека громить суперника у спарингу

У контрольному матчі зустрічалися збірні Північної Македонії та Казахстану. Матч завершився перемогою Північної Македонії — 4:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного хавбека Дарко Чурлінова

Тренери обидвох команд не випустили жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У складі Північної Македонії у другому таймі вийшов 20-річний хавбек Дарко Чурлінов.

Господарі контролювали гру і на 35-й хвилині Аліоскі з пенальті відкрив рахунок — 1:0. У компенсований час за грубу гру було вилучено Мужикова.

У другому таймі гравці Північної Македонії забили ще тричі. Відзначилися Трічковскі, Рістовскі та молодий хавбек Чурлінов. Таким чином, матч завершився розгромною перемогою суперника збірної України на Євро-2020.

Чурлінов (№25) святкує гол. Фото ffm.mk.

Відзначимо, що свій попередній контрольний матч збірна Північної Македонії зіграла внічию зі Словенією — 1:1 Дарко Чурлінов увійшов у гру на 82-й хвилині.

Північна Македонія — Казахстан — 4:0

Голи: Аліоскі (35, пенальті), Трічковськи (57), М. Рістовськи (74), Чурлінов (76).

Вилучення: Мужиков (45+2).

Північна Македонія: Дмитрієвськи — Рістевськи, Мусліу, С. Рістовськи, Аліоскі, Елмас (Трайковськи, 73), Спіровськи, Костадінов (Чурлінов, 73), Ніколов, Пандєв (Аврамовськи, 62), Трічковськи (М. Рістовськи, 62).

Казахстан: Покатілов (Сейсен, 46) — Тапалов, Марочкін, Малий, Бейсебеков (Касим, 73), Валіуллін (Суюмбаєв, 46), Мужиков, Тагиберген, Куат, Нургалієв (Байтана, 72), Щеткін (Муртазаєв, 46).

Прогрес орендованих Десна: ставка на досвід, прогрес Мудрика та яскравий дебют Білошевського

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)