21-річний нападник Зорі забив дебютний м’яч за збірну: українська молодіжка втратила перемогу у Туреччині (відео)

У контрольному матчі зустрічалися молодіжні збірні України та Туреччини. Гра проходила у Стамбулі, на стадіоні Реджепа Таїпа Ердогана. Поєдинок завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо дебютний забитий м’яч 21-річного нападника Даниїла Алефіренка

Із несподіванок відзначимо появу у стартовому складі української молодіжки 18-річного голкіпера Колоса Кіріла Фесюна та 20-річного хавбека Металіста 1925 Дмитра Криськіва.

Українці активно розпочали гру і на 10-й хвилині міг відкривати рахунок Супряга, але його удар парирував голкіпер. Досягнули свого підопічні Ротаня на 27-й хвилині, коли Алефіренко пробив поміж ніг захисниу і влучив у кут воріт — 0:1. Дебютний м’яч за збірну для 21-річного нападника Зорі. За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву.

На 50-й хвилині міг знову забивати Алефіренко, та влучив у поперечину. На 61-й хвилині у гру увійшов Сікан. На 66-й хвилині небезпечно пробивав Гюнерен, але його удар парирував Фесюн. На 70-й хвилині у гру увійшов Литвиненко. На 81-й хвилині Кер після флангової атаки зрівняє рахунок — 1:1.

На 83-й хвилині у гру увійшли Муравський та Ванат, а на 84-й — Кравчук.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Туреччина U-21 — Україна U-21 — 1:1

Голи: Кер (81) — Алефіренко (27)

Туреччина U-21: Озер — Бальчі, Байір, Тагір, Сертел (Тікулач, 77) — Байракдар (Гюнерен, 63), Сюер (Їлмаз, 38), Гюнеш, Ейбіл (Барасі, 63) — Бейяз (Чюкур, 46), Акман (Кер, 77).

Україна U-21: Фесюн — Кузик, Таловеров, Батагов, Вівчаренко — Криськів (Муравський, 83), Бражко, Мудрик (Ванат, 83) — Алефіренко (Сікан, 61), Супряга (Кравчук, 84), В’юнник (Литвиненко, 70).

Кадри Без Сироти й Бондаренка: Шевченко заявив на Євро лише трьох молодих талантів

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)